Biją weselne dzwony. Zestawy zegarków dla Par Młodych

Rozmaitości

Biją weselne dzwony. Zestawy zegarków dla Par Młodych

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

19 maja 2022

Lato kojarzy nam się przede wszystkim z długimi, ciepłymi wieczorami, szumem morza, zapachem palącego się ogniska i beztroskim czasem, spędzonym z bliskimi. Jednak dla wielu z Was jest coś znacznie istotniejszego co nadchodzi razem z tą słoneczną porą roku. Pewnie domyślacie się co mam na myśli? Tak, lato to także rozpoczęcie sezonu ślubnego!

 

Prezent dla Pary Młodej - zestaw zegarków

Czas rozpocząć sezon ślubny! Miesiące, a nawet lata spędzone na przygotowaniach i poszukiwaniach, aż w końcu przychodzi ten wyczekany dzień. Para młoda dopracowuje ostatnie detale, a goście? Goście muszą stawić czoła wyzwaniu, jakim jest wybór prezentu! Jeśli chcesz, żeby Twój prezent został zapamiętany, a przy tym był oryginalny i użyteczny - postaw na zestaw zegarków! Nie ma wątpliwości, że para młoda będzie zachwycona.

 

Zestaw zegarków dla pary młodej

 

Kilka powodów, dla których powinieneś postawić na zestaw zegarków dla Pary Młodej

Zestaw zegarków sprawdzi się nie tylko wśród miłośników zegarmistrzostwa, ale także wśród osób, które chcą być stylowe i na czasie - w każdym tego słowa znaczeniu :) Zegarki dla par można dobrać na podstawie kolorystyki i dostępnych funkcji tak, aby były do siebie podobne oraz dopasowane wielkością. Ciekawym, a przy tym oryginalnym dodatkiem będzie wykonanie graweru na deklu w dowolnej formie. W kilku artykułach dostępnych na naszej stronie udało nam się obalić mit dotyczący wręczania zegarków na prezent. Jeśli jednak jeszcze na niego nie trafiłeś, zachęcam do zapoznania się!

 

Jaki zestaw zegarków wybrać? 

Wiele marek, między innymi takich jak Certina, Swatch czy Casio mają w swoich kolekcjach różne rodzaje zegarków. Zestaw dla pary młodej należy dobrać przede wszystkim pod względem stylistyki i funkcjonalności.

 

Sportowe zegarki od Casio G-Shock

Jeśli te bliskie nam osoby stawiają na aktywność fizyczną, to z pewnością najlepszym wyborem będzie zegarek sportowy o wysokiej wodoszczelności i trwałych materiałach. Tutaj jako pierwsza wysuwa nam się jedna z najbardziej znanych marek, jaką jest Casio G-Shock. Zestawienie modelu GMA-S110GS-8AER z GA-100-1A1ER zdecydowanie będzie strzałem w dziesiątkę! Te masywne urządzenia wyposażono w funkcję mierzenia średniej prędkości przebytej drogi, stoper, timer i wiele innych. Podczas wymagających wypraw, szczególnie przydatny będzie system wstrząsoodporny, który zabezpiecza zegarek przed uderzeniami i wstrząsami.

 

G-Shock zestaw zegarków na ślub

 

Certina - elegancja godna Swiss Made

Niektórzy najbardziej cenią sobie styl i nowoczesność w połączeniu z klasyką. W takich przypadkach warto zwrócić uwagę na modele o ponadczasowej, stonowanej kolorystyce, czego wyśmienitym przykładem będzie zestaw zegarków Certina Urban DS Caimano C035.210.11.037.00 oraz C035.410.11.037.00. Te zegarki szwajcarskie prezentują wysokiej jakości materiały, takie jak stal szlachetna 316l oraz szkło szafirowe. Te zegarki premium posiadają System DS Concept, a także kaliber Precidrive, świadczący o ich niezaprzeczalnej precyzji. Na szczególne wyróżnienie zasługuje także mechanizm kwarcowy, który opatrzono szwajcarskim certyfikatem COSC.

 

Certina zestaw zegarków na ślub

 

Wyróżnij się z kolorowym zegarkiem Swatch

Dla wyróżniających się par, które lubią być w centrum uwagi Swatch przygotował zegarki, od których nie sposób oderwać wzrok. Model GW718 w połączeniu z SO29Z112 to perfekcyjnie dopasowane podkreślenie miłości, a to wszystko za sprawą motywu serca. Te niezwykle lekkie i wygodne zegarki Swatch zdecydowanie są wyznacznikiem miejskiego stylu. Wyposażono je w popularny mechanizm kwarcowy, a dzięki wodoszczelności na poziomie 30 metrów, także w odporność na niewielkie ilości wody.

 

Swatch zestaw zegarków na ślub

 

Zestaw zegarków, jako prezent na każdą okazję!

Jeśli zbliża się ważna rocznica, ślub czy inna okazja, która wymaga wyboru ciekawego prezentu dla bliskich, zdecydowanie powinieneś postawić na zestaw zegarków! Te niewielkie urządzenia zawsze będą modne, a przy tym przydatne. Spraw wyjątkowy prezent parze młodej i skompletuj zestaw zegarków wchodząc na naszą stronę zegarownia.pl! Uśmiech nowożeńców gwarantowany!


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.