Drewniane zegarki Plantwear przebojem podbił serca fanów w Polsce i za granicą. Ich zegarki z drewna to małe dzieła sztuki, które powstały z połączenia szlachetnego, naturalnego materiału, oraz wysokiej klasy komponentów zegarkowych. Poznajcie Plantwear - drewniane zegarki!

czytaj dalej

Zegarki Plantwear

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Marka Plantwear stanowi obecnie jedną z najlepszych propozycji dla miłośników ekologicznego stylu życia. Wykonywane z drewna modele zegarków Plantwear w świetny sposób wpasowują się we współczesne trendy związane z ekologią i korzystaniem z materiałów biodegradowalnych, ale wyglądają też nie mniej ekskluzywnie od zegarków wykonanych w tradycyjny sposób.

Zegarki Plantwear - początki działalności

Plantwear to polska marka pochodząca z Radzynia Podlaskiego, która zdecydowała, że tworzenie zegarków oraz rozmaitych akcesoriów z drewna jest świetnym pomysłem, gdyż wiąże się z wykorzystywaniem materiału, który nie dość, że ulega biodegradacji, to jeszcze pozwala na czerpanie z natury. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy ma teraz szansę na wybranie zegarka na wskroś indywidualnego – nie ma przecież dwóch takich samych kawałków drewna, co gwarantuje absolutnie unikalny wygląd.

Dlaczego warto wybrać zegarek Plantwear?

Jedną z niewątpliwych zalet tych zegarków jest ich ukierunkowanie na ochronę środowiska – zegarków i samej marki. Do budowy kopert i bransolet wykorzystuje się niewiele drewna, które jest także materiałem, który stosunkowo łatwo jest zwrócić naturze – marka Plantwear angażuje się w kampanie na rzecz środowiska a co miesiąc sadzi 50 drzew. Innym powodem do wybrania zegarków Plantwear jest sposób ich produkcji – obróbka drewna jest niewątpliwie mniej szkodliwa dla środowiska niż obróbka stali szlachetnej. Poza tym odzyskiwanie stali jest niemożliwe, wskutek czego materiały użyte do stworzenia zegarka po jakimś czasie trafią na śmietnik. Zegarki z drewna Plantwear z kolei są biodegradowalne, dzięki czemu w pewnym momencie będą mogły ponownie trafić do obiegu przyrody.

Zegarki Plantwear - który z drewnianych propozycji wybrać?

W ofercie producenta znajduje się szereg zróznicowanych kolekcji, które swoim wykonaniem z pewnością zadowolą każdego użytkownika. Jedną z zasadniczych linii będzie bezsprzecznie seria Plantwear Select, o nowoczesnym, sportowym designie. Co zaskakujące,w tej kolekcji również bransoleta została wykonana z drewna. Umieszczone na tarczy chronografy znajdą zastosowanie w przypadku mierzenia osiągów lub czasu, jaki zajmuje przejechanie określonego dystansu, natomiast charakterystyczne wcięcie w górnej części tarczy, kontrastujące kolorystycznie z pozostałą jej częścią, nadaje nietuzinkowego, swobodnego charakteru.

Panie z kolei będą zadowolone z kolekcji zegarków drewnianych Plantwear Lark Slim. Pastelowe barwy i minimalistyczny charakter tych modeli świetnie łączą się z nowoczesnymi, zwłaszcza letnimi, miejskimi stylizacjami. Dodatkową uwagę zwraca świetnie wykonany skórzany pasek. Wygoda oraz fantastyczny, niezobowiązujący styl to główne cechy tej kolekcji.

Jeśli wyróżnia Cię styl eko i wybierasz zawsze produkty o minimalnym poziomie zakłócania delikatnej równowagi panującej w przyrodzie, zegarki Platnwear to coś zdecydowanie dla Ciebie. Nie czekaj, zamów je już teraz i sprawdź, jak doskonale pasuje do Ciebie stylistyka takich zegarków!

Oficjalny Sprzedawca Plantwear - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie zegarki Plantwear jakie znajdziesz w naszym sklepie pochodzą z autoryzowanej dystrybucji, co sprawia, że tworzone są jedynie z części dostarczonych przez producenta i zgodnie z oficjalną specyfikacją. W efekcie dostajesz opisany przez markę produkt, w dodatku objęty oficjalną gwarancją.

Sklep z zegarkami Platnwear w Warszawie

Produkty marki Plantwear są skierowane dla osób, które dbają o ochronę środowiska, a także dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Wstąp do naszego sklepu stacjonarnego w lub wejdź na strone Zegarownia.pl i znajdź zegarki Plantwear. W Warszawie znajdziesz zegarki tej marki w najniższych cenach.