Młody budowniczy sportowych samochodów w 1929 roku założył epokową markę samochodową - Ferrari. Zegarek Scuderia Ferrari to kwintesencja sportowego, motoryzacyjnego stylu rodem z Włoch. Oryginalny zegarek Ferrari wyposażony jest w precyzyjny i niezawodny mechanizm kwarcowy, a jego design sprytnie nawiązuje do stylu wyścigowych aut.

czytaj dalej

Zegarki Scuderia Ferrari

Zegarki Scuderia Ferrari

(1)

Popularność
  1. -40%
Popularność

Scuderia Ferrari to doskonała propozycja nie tylko dla miłośników Formuły 1, marki Ferrari czy włoskiego designu, ale także dla wszystkich tych, którzy chcieliby mieć na nadgarstku produkt unikalny i stworzony z pasją.

Sportowy charakter zegarków Scuderia Ferrari

Zegarki Scuderia Ferrari to stylowe dodatki o sportowym charakterze, zaprojektowane z myślą o tych, którzy wysoko cenią sobie zarówno niezawodność, gwarantowaną przez filozofię marki, włoski sportowy design, a także najwyższej jakości wykonanie. Projektanci zegarków Scuderia Ferrari czerpali inspirację z głównych założeń marki, opierających się na dzieleniu się pasją do motoryzacji i osiąganiu coraz to nowych celów.

Scuderia Ferrari - najwyższa dbałość o design

Zegarki przyciągają wzrok swoim unikalnym, bazującym na barwach Ferrari designem. Dominuje tu więc znana z logo czerń, połączona z czerwienią, będącą już od lat znakiem rozpoznawczym bolidów i miejskich sportowych aut marki, a także z żółcią i kolorem niebieskim. Dynamiczne kształty, nawiązujące do szybkości i nowoczesnego designu, to także cecha rozpoznawcza czasomierzy Scuderia Ferrari. Zadbano tu także o wysoką jakość zastosowanych materiałów, tak, by zegarki charakteryzowały się niezawodnością i wytrzymałością godną zwycięskich bolidów. Osiąganie wyznaczonych celów staje się więc jeszcze prostsze!

Specyfikacja zegarków Scuderia Ferrari

Wszystkie zegarki tej włoskiej marki wyposażone są w niezawodne i niezwykle precyzyjne mechanizmy kwarcowe. W naszej ofercie znajdują się m.in. kolekcje RedRev, charakteryzujące się niesłychanie żywą kolorystyką, opartą nierzadko na czerwonym kolorze, umiejętnie zestawionym z czarnymi akcentami, a także modele z linii Gran Premio oraz FXX, przyciągające wzrok dzięki niezwykłemu połączeniu stonowanych, eleganckich barw i sportowego charakteru.

Oficjalny Sprzedawca Scuderia Ferrari - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

W Zegarowni kupisz (bezpośrednio lub online) zegarki Scuderia Ferrari pochodzące wyłącznie od licencjonowanych dystrybutorów. Zapewniamy szybką wysyłkę!

Sklep z zegarkami Scuderia Ferrari w Warszawie

Scuderia Ferrari to zegarki idealne dla fanów szybkich bolidów F1, marki Ferrari oraz unikatowego wzornictwa. Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie lub na stronę internetową, by już dzisiaj czerpać przyjemność z używania wyjątkowego zegarka Scuderia Ferrari. Zegarownia.pl to sklep oferujący najwyższej jakości zegarki pochodzące wyłącznie z licencjonowanej dystrybucji.