Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI SKAGEN CONNECTED

ZEGARKI SKAGEN CONNECTED

Duńska firma Skagen znana jest z produkcji zegarków eleganckich, o typowym dla swojego kraju minimalistycznym podejściu do stylistyki wykonywanych przedmiotów. Dzięki temu zabiegowi, czasomierze Skagen nie zrażają do siebie przesadnym bogactwem formy, a także doskonale nadają się do dowolnej – codziennej oraz eleganckiej – stylizacji. Obecnie Duńczycy poszerzyli swoją ofertę o zupełnie nowe, inteligentne zegarki typu hybrid smartwatch, czyli Skagen Connected.

Czasomierze Skagen Connected to modele uniwersalne, doskonale nadające się zarówno do stylizacji męskich, jak i damskich. Zegarki posiadają czytelne cyferblaty, z dwiema wewnętrznymi tarczami – główną oraz mniejszą, pomocniczą. Mechanizm Skagen Connected ukryto w eleganckiej kopercie, wykonanej z wysokiej jakości hipoalergicznej stali szlachetnej, a od strony wierzchniej cyferblat chroniony jest odpornym na zarysowania szkiełkiem mineralnym. W zależności od wersji, czasomierz posiada albo mocną stalową bransoletę – plecionkę, albo elegancki skórzany pasek.

 

            Co jednak wyróżnia Skagen Connected na tle pozostałych czasomierzy marki, to jego funkcjonalność oraz zaawansowanie technologiczne. Poprzez zainstalowany moduł bluetooth zegarek łączy się z używanym smartfonem, działającym na systemie operacyjnym Android lub iOS, co daje możliwość kompleksowego programowania trybów czasomierza z poziomu telefonu. W zależności od ustawionej funkcji, model Skagen Connected wskaże właściwą datę, inne czasy strefowe, czy procentowy rozkład wykonania zamierzonych celów (tracker aktywności). Połączenie obu urządzeń daje również możliwość sterowania wybranymi funkcjami telefonu poprzez właściwe manipulowanie przyciskami zegarka. Czasomierz nie tylko powiadomi o przychodzących połączeniach i wiadomościach, ale także umożliwia zdalne wykonywanie zdjęć oraz zarządzanie biblioteką muzyczną.

            Sprzedawane w sklepie Zegarownia.pl Skagen Connected posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty autentyczności oraz oryginalne pudełko. Ponadto każdy zestaw posiada niezbędne dla prawidłowej pracy smartwatcha akcesoria, a także – do wyczerpania zapasów – wymienny pasek w prezencie. Do każdego zamówienia dołączona jest dwuletnia gwarancja producenta.

Zegarków Skagen Connected z wysyłką w 24h ✓ DARMOWY zwrot i przesyłka kurierem ✓ Dostawa kurierem GRATIS - 10 zegarki ☆

Szerokość koperty [mm]
 - 
włącz filtr
 • Zegarek Skagen Connected SKT1101 SKAGEN Connected
  Normalna cena: 722,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Skagen Connected SKT1100 SKAGEN Connected
  Normalna cena: 796,00 zł
  Wysyłamy w 1-5 dni
 • Zegarek Skagen Connected SKT1109 SKAGEN Connected
  Normalna cena: 837,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Skagen Connected SKT1110 SKAGEN Connected
  Normalna cena: 755,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Skagen Connected SKT1104 SKAGEN Connected
  Normalna cena: 725,00 zł
  Na zamówienie
 • Zegarek Skagen Connected SKT1107 SKAGEN Connected
  Normalna cena: 837,00 zł
  Na zamówienie
 • Zegarek damski Skagen Connected SKT1204 SKAGEN Connected
  Normalna cena: 646,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Skagen Connected SKT1205 SKAGEN Connected
  Normalna cena: 675,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek damski Skagen Connected SKT1206 SKAGEN Connected
  Normalna cena: 631,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek męski Skagen Connected SKT1200 SKAGEN Connected
  Normalna cena: 654,00 zł
  Na zamówienie

10 produkt(ów)

na stronę