Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI TOMTOM

Pokaż podkategorie

ZEGARKI TOMTOM

Marka TomTom produkująca zegarki sportowe, posiada ogromne doświadczenie zarówno w konstrukcji, jak i tworzeniu oprogramowania do przenośnych urządzeń elektronicznych. Swoją działalność rozpoczęła w 1991 roku od produkcji systemów nawigacyjnych. Będąc jednym z liderów w branży GPS, nieustannie wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania i pionierskie technologie. W swoich zegarkach łączy wieloletnią praktykę z nowoczesnością, skupiając wszystkie najważniejsze cechy w praktycznym i wielofunkcyjnym smartwatchu TomTom. Otrzymujemy produkt, który korzysta ze sprawdzonych rozwiązań, jest niezwykle prosty w obsłudze, intuicyjny i czytelny, przy jednoczesnym posiadaniu wielu skomplikowanych programów pomiarowych. 

 

Wprowadzając na rynek swoje pierwsze zegarki, producent wcielił w życie doskonały projekt, którego wygląd oparty na dużym wyświetlaczu, wygodnym w obsłudze joysticku i przyjemnym w dotyku pasku, nie zmienił się od początku. Ewoluowały natomiast funkcje zegarka, który w obecnym momencie oferuje całą gamę pomiarów zarówno dla osób biegających (modele RUNNER), jeżdżących na rowerze i uprawiających pływanie (modele MULTISPORT). 

 

Wszystkie zegarki TomTom wyposażone zostały w system Quick GPS Fix, umożliwiający natychmiastowe nawiązanie połączenia z GPSem. Z dodatkowych funkcji trzeba wymienić podział na tryb graficzny i analogowy, gromadzenie statystyk i ustawianie celów treningowych. Można je bezprzewodowo łączyć z czujnikami tętna obsługującymi bluetooth.

Zegarki TomTom dzielimy na dwie grupy główne, oraz dwie podgrupy:

TomTom Runner – przeznaczone do biegania, oferują szereg funkcji w zupełności wystarczających osobom uprawiającym rodzaj treningu biegowego, jednak nie posiadają programów przydatnych przy jeździe na rowerze, czy pływaniu. Oferują różne formy pomiaru czasu, kalorii, ilości okrążeń, czy kroków. Modele TomTom Runner Cardio posiadają dodatkowo wbudowany pod kopertą sensor mierzący tętno. Dzięki temu nie będziesz musiał korzystać z pasa na klatkę piersiową.

 

TomTom Multisport to seria dla pasjonatów różnego rodzaju aktywności. Poza wszystkimi funkcjami zaimplementowanymi w zegarkach TomTom Runner, dodatkowo oferują możliwość zamontowania uchwytu na kierownicę, który mierzy czas, prędkość, tempo, dystans, kadencje, tętno, a także posiada wysokościomierz. Osobom potrzebującym wsparcia podczas treningu pływackiego, zegarek pokaże: okrążenia, pociągnięcia, czas, prędkość, długości i SWOLF. Seria TomTom Multisport Cardio posiadają sensor tętna pod kopertą zegarka.

włącz filtr
 • ZEGAREK TOMTOM RUNNER 3 1RL0.001.00 TOMTOM Runner 3
  Nasza cena: 579,00 zł
  Wysyłamy w 1-5 dni
 • ZEGAREK TOMTOM SPARK FIT 1RE0.002.03 TOMTOM Spark Fit
  Nasza cena: 599,00 zł
  wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK TOMTOM SPARK FIT CARDIO MUSIC 1RFM.003.05 TOMTOM Spark Cardio Music

  Cena detaliczna: 1 249,00 zł

  Specjalna cena 999,00 zł

  oszczędzasz 250 zł (rabat 20%)
  Na zamówienie
 • ZEGAREK TOMTOM MULTI-SPORT CARDIO 1RH0.001.01 TOMTOM Multi-Sport Cardio
  Nasza cena: 849,00 zł
  wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK TOMTOM SPARK CARDIO + MUSIC 1RFM.003.04 TOMTOM Spark Cardio Music

  Cena detaliczna: 1 249,00 zł

  Specjalna cena 949,00 zł

  oszczędzasz 300 zł (rabat 24%)
  wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK TOMTOM SPARK MUSIC 1REM.003.01 TOMTOM Spark Music

  Cena detaliczna: 829,00 zł

  Specjalna cena 779,00 zł

  oszczędzasz 50 zł (rabat 6%)
  wysyłamy w ciągu 24h

18 produkt(ów)

na stronę