konkurs Ferrari

Przejedź się prawdziwym Ferrari z zegarownia.pl!

Jesteś posiadaczem oryginalnego zegarka Scuderia Ferrari ze sklepu zegarownia.pl? Walcz o przejażdżkę prawdziwym demonem prędkości!

 

To prawdziwa gratka dla fanów szybkich samochodów, zapachu palnej gumy i niebotycznych przeciążeń podczas wchodzenia w zakręty z zawrotną prędkością. Marzysz o tym, żeby choć raz w życiu przejechać się supersamochodem? A może uważasz, że słynna "czerwień Ferrari" to najwspanialszy kolor na świecie? Weź w wyjątkowym konkursie zegarownia.pl i marki Scuderia Ferrari i zawalcz o przejażdżkę swojego życia!

Do rozdania mamy voucher na przejażdżkę superszybkim samochodem Ferrari na profesjonalnym torze wyścigowym!

Co należy zrobić? 

 

1. Kup dowolny zegarek Scuderia Ferrari w dniach 01-01-2019 - 30-04-2019 w sklepie zegarownia.pl  

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy w konkursie, który znajduje się poniżej, podając adres e-mail z zamówienia. Otrzymasz od nas instrukcje z prostym zadaniem konkursowym.

3. Czekaj na ogłoszenie wyników - 20 maja 2019

Nagrody w konkursie

 

Nagrodami w konkursie jest voucher na przejażdżkę oryginalnym Ferrari na profesjonalnym torze wyścigowym w kilku lokalizacjach w Polsce (do wyboru) dla autora najciekawszego zgłoszenia z wykonaniem zadania konkursowego. Dla kolejnych dwóch prac przewidzieliśmy pakiet gadżetów z oryginalnym długopisem sygnowanym Sheaffera Scuderia Ferrari. 

Nagroda główna - Przejażdżka oryginalnym samochodem Ferrari

Nagroda w konkursie Ferrari

Nagroda pocieszenia - Pakiet gadżetów z długopisem Sheaffer Scuderia Ferrari

Nagroda w konkursie Ferrrari

Formularz zgłoszeniowy