Multisportowe zegarki Coros Apex zostały stworzone z myślą o zwolennikach sportowych wyzwań. Przypadną do gustu biegaczom, ale sprawdzą się także do uprawiania innych dyscyplin. Wyróżniają się solidną budową i innowacyjnymi technologiami.

czytaj dalej

Smartwatche Coros Apex

(3)

Popularność
 1. Smartwatch Coros Apex 42 mm Smartwatch Coros Apex 42 mm
  Darmowa dostawa 24H
  1 399,00 zł

  Coros Apex 42 mm WAPXS-COR

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek sportowy Coros Apex 46 mm Zegarek sportowy Coros Apex 46 mm
  Darmowa dostawa 24H
  1 699,00 zł

  Coros Apex 46 mm WAPX-WHT

  Darmowa dostawa 24H
 3. -7%
  Zegarek sportowy Coros Apex 46 mm Zegarek sportowy Coros Apex 46 mm
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
  1 699,00 zł 1 580,00 zł

  Coros Apex 46 mm WAPX-BLK2

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 5 dni
Popularność

Zegarki sportowe z serii Apex występują w wersjach z kopertą liczącą 42 mm, 46 mm lub Pro (47 mm). Do wyboru mamy różne wersje kolorystyczne, dzięki czemu każdy fan sportu znajdzie tu odpowiedź na swoje potrzeby.

Coros Apex - smartwatche dla wymagających

Marka Apex zasłynęła na rynku z nieoczywistych rozwiązań idących w parze z doskonałą technologią. Modele wyróżniają się porządnymi bateriami, które zapewniają długi czas działanie i cechują się szybkim ładowaniem. Smartwatche zostały wyposażone w dokładną nawigację, liczne tryby sportowe, łączność Bluetooth i ANT+ oraz liczącą 100 metrów wodoszczelność. Silikonowe paski oraz twarde szkło szafirowe zapewniają komfort użytkowania.

Zegarki Coros Apex w trosce o Twoją kondycję i zdrowie

Smartwatche z serii Apex zostały wyposażone w funkcję monitorowania snu oraz pomiar czasu regeneracji, dzięki którym zadbasz o odpowiedni odpoczynek po ćwiczeniach. Spersonalizowane jednostki treningowe oraz możliwość stworzenia planu treningowego zmotywują do aktywności i ułatwią robienie postępów. Pomiar mocy biegowej z nadgarstka przyda się zaawansowanym biegaczom, a funkcja EvoLab umożliwi pomiar obciążenia treningowego.