Coros to marka projektująca nowoczesne zegarki sportowe, które pomogą w przeprowadzeniu efektywnego treningu. Zarówno miłośnicy biegania, górskich aktywności, jak i innych sportów z powodzeniem wykorzystają te sportowe zegarki podczas treningów. Seria Vertix 2 powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują od zegarka nieprzeciętnych właściwości i wyśrubowanych parametrów.

czytaj dalej

Smartwatche Coros ® Vertix 2

(2)

Popularność
 1. Zegarek sportowy Coros Vertix 2	Zegarek sportowy Coros Vertix 2
  Darmowa dostawa 24h
  2 999,00 zł

  Coros Vertix 2 WVTX2-SVR

  Darmowa dostawa 24h
 2. Smartwatch Coros Vertix 2	Smartwatch Coros Vertix 2
  Darmowa dostawa 24h
  2 999,00 zł

  Coros Vertix 2 WVTX2-BLK

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Z zegarkami Coros Vertix 2 możesz stawiać czoła nawet największym wyzwaniom. To modele o najdłużej działającej baterii i wyjątkowo dokładnym GPS. Dodatkowo wykonano je z najlepszej jakości materiałów, co zapewnia komfort ich użytkowania oraz bezproblemowe funkcjonowanie nawet w najcięższych warunkach.

Niezwykła żywotność baterii i precyzyjna lokalizacja Coros Vertix 2

Kolekcja Coros Vertix 2 stanowi najbardziej rozbudowaną propozycję marki. Serię wyróżniają ponadprzeciętne parametry techniczne. Jest to np. wyjątkowo żywotna bateria, której czas pracy wynosi do 140 godzin i to w pełnym trybie GPS. Skoro o tym mowa — zegarki te obsługują aż pięć systemów nawigacji, poza wspomnianym GPS są to również GLONASS, GALILEO, BeiDou i QZSS. Dzięki nim mamy możliwość śledzenia licznych statystyk m.in. dystansu, tempa, interwałów i wielu innych. Również w ramach nawigacji trasy zostaną wyświetlone na mapie, a dodatkowo uzupełnione o informacje m.in. na temat aktualnej wysokości czy temperatury. Vertix 2 posiadają też funkcję elektrokardiogramu oraz pomiaru tętna. Poza tym do zegarka można wgrać muzykę i odtwarzać ją dzięki połączeniu ze słuchawkami lub głośnikiem. Mimo mnogości funkcji zegarki są bardzo lekkie — ważą niecałe 100 gramów.

Coros Vertix 2 sprawdzi się w każdych warunkach

Niezależnie od tego, w jakich warunkach atmosferycznych ćwiczysz, czy w jakiej strefie klimatycznej się znajdujesz Vertix 2 z pewnością będzie sprawował się tak samo dobrze. Zegarki tej serii doskonale funkcjonują w zakresie temperatur od -30°C do 50°C. Nie bez znaczenia jest też trwałość materiałów, z jakich zostały wykonane oraz ich wysoka klasa wodoszczelność wynosząca 10 ATM, dzięki której można pływać powierzchniowo z zegarkiem na ręku. Vertix 2 umożliwia monitoring wielu parametrów treningu m.in. VO2Max, tempa progowego, obciążenia treningowego z ostatnich siedmiu dni czy osobisty wskaźnik Fitness Index.

Korzystaj z Coros Verix 2 obsługując dotykowy ekran jednym palcem

Seria Vertix 2 posiada aż 32 GB pamięci, co pozwoli na wgranie bardzo dużej ilości tras. Intuicyjny interfejs nie przysparza kłopotu w obsłudze zegarka, a dotykowy ekran pozwala na korzystanie z niego przy pomocy jednego palca. Dużym ułatwieniem jest też wyposażenie zegarka w cyfrowe pokrętło, dzięki któremu możemy np. przybliżać i oddalać wyświetlaną trasę. Gładki, silikonowy pasek wygodnie układa się na nadgarstku i nie powoduje podrażnień, posiada system szybkiego mocowania.

Sprawdź szczegółową specyfikację sportowych zegarków Coros Vertix 2 w naszym sklepie i wybierz ten, który najbardziej pasuje do Ciebie!