Czas na zmiany! Herbelin – nowa nazwa i nowa tożsamość

Herbelin

Czas na zmiany! Herbelin – nowa nazwa i nowa tożsamość

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

10 sierpnia 2022

Mówi się, że jak kobieta zmienia fryzurę, to zmienia swoje życie. Podobnie jest z marką Michel Herbelin, która wraz ze zmianą nazwy na Herbelin, zyskuje nową tożsamość. Wartości przewodnie, jakim hołduje to: szacunek, wolność, niepowtarzalność i nowoczesność. Poznaj razem z nami odmienioną markę Herbelin!

 

zegarek meski francuskiej marki herbelin

 

Zegarki Herbelin – tworzone z pasji do rzeczy niezwykłych

Jest rok 1947 w małej francuskiej miejscowości Charquemont, niejaki Michel Herbelin stoi przed trudnym wyborem. Z jednej strony pragnienie stworzenia własnej firmy, edukowania się w wybranym przez siebie kierunku z drugiej strony nacisk i presja rodziny, by przejął rodzinny interes. Michel na przekór wszystkim podjął studia w lokalnej fabryce zegarmistrzowskiej. Jest to przełomowy moment nie tylko dla niego, ale i dla całego francuskiego zegarmistrzostwa. Nie tylko przywrócił mu świetność, ale od 75 lat wyznacza trendy, pozostając wiernym francuskiemu stylowi, elegancji i wzornictwu. Zegarki z logiem Herbelin to najlepszy przykład synergii między tradycją a nowoczesnością.

 

marka herbelin mechanizm automatyczny zegarek meski

 

Herbelin – nowa tożsamość na 75. urodziny

Kluczem do sukcesu marki jest niezwykła pasja, jak i szacunek do tradycji i swojego dziedzictwa przy jednoczesnym, wręcz wizjonerskim patrzeniu w przyszłość. Know-how łączy w sobie rozum i emocje.

 

marka herbelin zegarek z naciagiem automatycznym zegarek meski

 

W tym roku marka świętuje swoje 75. urodziny. By uczcić tę niezwykłą rocznicę, podjęto decyzje o zmianie nazwy na Herbelin. Jest to zmiana globalna, której podlega również jej tożsamość. Herbelin to synonim rodzinnego sukcesu. Symbol zaangażowania i pasji poszczególnych pokoleń, jak i rzemieślników tworzących zegarki. Herbelin to znak i przejaw nieposkromionej ambicji.

 

zegark meski marki herbelin automatyczny francuska marka

 

Herbelin w hołdzie tradycji w duchu kreatywności

Herbelin to marka, która tworzy z pasją, ale i w duchu kreatywnej wolności. Kunszt i precyzja idealnie się łączą z innowacyjnością i nowoczesnością. Marka chce tworzyć, ale i pozostawić po sobie ślad w historii zegarmistrzostwa. By uczcić swój sukces, jak i ponowne narodziny marki, w 2022 nastąpi otwarcie pierwszego flagowego butiku. Nieprzypadkowy jest też adres, pod którym będzie się mieścić, mianowicie rue Bonaparte, czyli znana paryska ulica. To na niej pod numerem piątym przyszedł na świat sam Edourad Monet. Herbelin chce stworzyć coś w stylu galerii, w której będzie można się spotkać, porozmawiać, jak i podziwiać ikoniczne już modele Herbelin.

 

 

zegarki marki herbelin meskie linia newport slim sk rvb

 
 

zegarek damski francuskiej marki herbelin linia antares cuir gold porte

 

Zegarki Herbelin, czyli francuski styl w zasięgu ręki

To, co charakteryzuje markę Herbelin to tworzenie emblematycznych linii zegarków, które następnie są odświeżane w zależności od inspiracji, tendencji czy też wizji twórcy. Dwie takie kolekcje to Newport oraz Antarès. Każdy zegarek Herbelin to kwintesencja urządzenia najwyższej klasy!

 

zegarek damski marki herbelin prostokatna koperta linia antares deco cuir porte

 

Inspiracją do stworzenia pierwszej z nich było żeglarstwo. Miała ona odzwierciedlać moc, elegancję, jak i precyzję.

 

linia meska newport chrono zoom rvb marka herbelin

 

Druga daje upust wyobraźni i kreatywności, dzięki systemowi wymiennych pasków.

 

francuska marka herbelin zegarki i paski damskie z linii antares

 

Herbelin – tradycja na nowo!

Kultowe zegarki Herbelin odżyją na nowo, a to za sprawą nowych edycji. A ty masz już swój zegarek z logiem Herbelin? Zapraszamy do cudownego świata francuskiego zegarmistrzostwa wraz z marką Herbelin!


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.