Polar

Polar

Polar

Zaawansowany zegarek multisensoryczny dla fanów outdooru. Polar prezentuje Grit X2 Pro

09 kwietnia 2024
Nowoczesne zegarki sportowe Polar Grit X2 Pro, oprócz zaawansowanych funkcji treningowych, oferują także funkcje nawigacyjne oraz monitorowanie regeneracji i snu. Dostępne również w wersji Titan z lżejszą kopertą z tytanu oraz z antybakteryjnym, korkowym paskiem zapewniającym najwyższy komfort użytkowania w każdych warunkach.

>Blog o zegarkach Polar - ciekawostki, recenzje, newsy

Zegarek, który jest prawdziwym przyjacielem sportowca, a jednocześnie świetnie prezentuje się na nadgarstku dzięki swojej wyjątkowej budowie to produkt sygnowany marką Polar. Na oficjalnym blogu Zegarowni znajdziesz liczne szczegóły.

Baza wiedzy podstawowej wraz z najświeższymi newsami odnośnie marki Polar są nieustannie aktualizowane na oficjalnej stronie Zegarowni. Materiał ten jest uzupełniony recenzjami wraz z testami poszczególnych urządzeń, dlatego z łatwością możesz zapoznać się z charakterystyką i nowościami odnośnie marki.

Funkcje zegarków marki Polar obejmują m.in. fitness tracker, monitor snu, licznik kalorii, GPS, funkcje pływackie oraz liczne tryby sportowe. Z tego powodu marka ta jest nieocenioną propozycją dla każdego miłośnika sportu.

Sprawdź również: Zegarki Polar