Czy G-Shock damski istnieje? Przegląd oferty dla Pań

G-SHOCK

Czy G-Shock damski istnieje? Przegląd oferty dla Pań

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

31 stycznia 2024

W dziedzinie zegarmistrzostwa zegarki G-Shock od lat są uznawane za wybitnie trwałe i niezniszczalne modele, które mają ugruntowaną reputację w świecie wytrzymałych zegarków. Kiedy myślimy o zegarkach G-Shock, często przychodzą na myśl obrazy solidnych konstrukcji dedykowane mężczyznom. Jednak ewolucja marki G-Shock doprowadziła do powstania modeli specjalnie dla Pań, które równie wytrzymałe podbijają modowy świat i dopasowują się do preferencji współczesnej kobiety.

 
 

Inspirujący świat damskich zegarków G-Shock

Pogląd, że zegarki G-Shock są przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn, należy już do przeszłości. G-Shock z powodzeniem przełamał tradycyjne normy wprowadzając różnorodną gamę zegarków dostosowanych do kobiet szukających dodatku odpowiedniego na co dzień. Dzięki zestawieniu trwałych elementów wraz z subtelną kolorystyką oraz często minimalistycznym wzornictwem powstały modele niezwykle pożądane, szczególnie przez aktywne fizycznie kobiety. Oprócz stonowanego wyglądu damska linia G-Shock ma do zaoferowania różnorodne funkcje, które wspomagają monitorowanie codziennych aktywności, jak i treningów. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie damskich zegarków G-Shock, które nieustannie i od wielu lat zdobywają wiele miłośniczek.

 

G-Shock damski

 

Casio G-Shock Classic Women Sparkle of Winter

Marka Casio oferuje emanujący elegancją model, jakim jest Casio G-Shock Classic Women Sparkle of Winter GM-S2100WS-7AER. Zachowany w białej kolorystyce, został wykonany z elastycznych, wygodnych i przede wszystkim łatwych w czyszczeniu materiałów. Klasyczną tarczę zastąpił nowoczesny wyświetlacz, którego piękno podkreślają różowe elementy. Na wskazówkach można ujrzeć powłokę Neobrite, dzięki której każda użytkowniczka nie musi się obawiać o czytelność cyferblatu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Jeśli chodzi o funkcjonalność to G-Shock ma do zaoferowania 5 alarmów dziennych, pomiar czasu na świecie, sygnały przycisków on/off, timer czy system wstrząsoodporny. Model będzie idealny dla Pań, które szukają dodatku symbolizującego połączenie pięknego wyglądu wraz z funkcjonalnością.

 
G-Shock Classic Women
 

Casio G-Shock The Origin Women

Jeśli jesteś zainteresowana bardziej eleganckim dodatkiem to Casio G-Shock The Origin Women GM-S5600BC-1ER będzie idealnym kandydatem! Kolorystyka zegarka jest odzwierciedleniem klasycznego charakteru, dzięki któremu każda nasza stylizacja zyskuje na efekcie wizualnym. Gumowy pasek jest elementem świetnie dopasowującym się do nadgarstka i co najważniejsze-wygodnym w użytkowaniu. Podobnie jak inne modele, zegarek oferuje mnóstwo funkcji, które znacząco wpływają na satysfakcjonujące odczucia podczas korzystania. Mnóstwo alarmów, dioda LED Display Flasher, kalendarz automatyczny, stoper i wiele innych. Dla kogo będzie ten model? Zdecydowanie dla kobiet, które nie boją się wyzwań i współczesnego wzornictwa.

 
Zegarek damski Casio G-Shock
 

Casio G-Shock Carbon Core Guard “CasiOak”

Nieco odważniejszą wersję zegarka G-Shock przedstawia nam model Casio G-Shock Carbon Core Guard “CasiOak” GMA-S2100MD-1AER. Jego unikalna koperta została spójnie połączona z gumowym paskiem. Całość zachowano w ciemnym odcieniu, który tworzy kontrast z tarczą w kolorze różowego złota. To unikalne zestawienie konstruuje model, którego niesamowity efekt wizualny przyciąga nawet najbardziej wymagające kobiety. W celu lepszej widoczności podczas wieczornych spacerów, na analogowych wskazówkach zastosowano powłokę Neobrite. Oczywiście, nie mogło się obejść bez różnorodnych funkcji tj. system wstrząsoodporny, stoper, wodoszczelność na poziomie 20 ATM czy 5 alarmów dziennych. Ale to nie wszystko! Jeśli chcesz poznać je wszystkie to nie czekaj i spraw, by Casio G-Shock Carbon Core Guard “CasiOak” GMA-S2100MD-1AER był twoim towarzyszem na co dzień!

 
Casio G-Shock dla kobiet
 

Casio G-Shock Women Classic

Ostatnią proponowaną przez nas, ale najbardziej subtelną wersją damskiego zegarka G-Shock jest model Women Classic. Czym wyróżnia się na tle innych? Oczywiście delikatnym i rzadko spotykanym odcieniem pudrowego różu. Do jego produkcji zastosowano wysokiej jakości żywicę syntetyczną wzmocnioną karbonem, co pozwala na wysoki komfort użytkowania. Połączenie tak kobiecego koloru wraz z różnorodnymi funkcjami charakterystycznymi dla zegarków G-Shock to zestawienie idealne.

 
Casio G-Shock różowy dla kobiet
 

Wyjątkowe i niezawodne, który damski zegarek G-Shock wybrać?

Przedstawione modele to tylko parę zegarków, które ma do zaoferowania marka G-Shock. Jako eksperci w dziedzinie zegarmistrzowskiej zaproponowaliśmy kilka z różnych kolekcji, by ukazać wszechstronność marki. Damskie zegarki G-Shock to nie tylko świetny wygląd, ale także satysfakcjonujący mechanizm i wytrzymałe materiały, dzięki którym każdy zegarek zapewnia długoletnie działanie. Jeśli chcesz zagłębić się w świat zegarków Casio G-Shock to zajrzyj na naszą stronę Zegarownia.pl i znajdź idealny model dla siebie!

Zegarki G-Shock dla kobiet


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.