Elegancja i sportowy duch: Certina DS-7 Chrono Padel Edition we współpracy z Martą Ortegą

Certina

Elegancja i sportowy duch: Certina DS-7 Chrono Padel Edition we współpracy z Martą Ortegą

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

15 maja 2024

Marka Certina okazując wsparcie szybko rosnącej w popularność grze rakietowej, jaką jest padel, prezentuje nowy, sportowy i jednocześnie elegancki model DS-7 Chrono Padel Edition by Marta Ortega. Zegarek zaprojektowany we współpracy z Martą, jedną z najlepszych zawodniczek na świecie, jest napędzany szwajcarskim mechanizmem z technologią Precidrive. Poznajmy szczegóły i efekty tej współpracy.

 
  • Certina, wspierając popularność gry w padel, zaprezentowała nowy model zegarka DS-7 Chrono Padel Edition zaprojektowany we współpracy z Martą Ortegą, jedną z czołowych zawodniczek tej dyscypliny.
  • Zegarek posiada szwajcarski mechanizm z technologią Precidrive, a jego tarcza z włókna węglowego zawiera detale nawiązujące do padla, takie jak symbol piłki na wysokości godziny 6.
  • Model dostępny jest w sklepie Zegarownia.pl.
  • Więcej informacji na temat zegarków znajdziesz na naszym blogu.
 

Certina DS-7 Chrono Padel Edition we współpracy z Martą Ortegą

Nowy DS-7 Chronograph Padel Edition by Marta Ortega jest ewidentnym wyrazem podziwu dla osiągnięć zawodniczki i dynamicznego ducha tego szybkiego, popularnego i ekscytującego sportu. Kopertę tego modelu wykonano ze stali szlachetnej z czarną powłoką PVD. Osadzono w niej tarczę wykonaną z włókna węglowego — tego samego materiału, z którego powstała rakieta do padla używana przez Martę. Na tarczy zawarto detal podkreślający związek z padlem — piłkę umieszczoną na wysokości godziny 6.

 

Jesteśmy wielkimi fanami Marty i padla, a współpraca z nią jest zarówno przywilejem, jak i przyjemnością. Jestem naprawdę zadowolony z wyników naszej współpracy. Nowy zegarek Certina DS-7 Chrono Padel Edition by Marta Ortega jest hołdem dla determinacji i niezwykłego sukcesu Doktorki. Dzięki swojej otwartej i dynamicznej osobowości jest ona fantastycznym ambasadorem marki Certina - i padla

Marc Aellen, CEO Certina
 

Certina DS-7 Chrono Padel Edition Marta Ortega

 

Funkcje i budowa zegarka Certina DS-7 Chrono Padel Edition

Zegarek opiera swoje działanie o mechanizm kwarcowy z chronografem i technologią Percidrive. Kopertę wykonano ze stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD w kolorze czarnym. Umieszczono no na niej bezel ze skalą tachymetryczną. Tarcza z włókna węglowego wyposażona jest w 30-minutowy licznik, licznik 1/10 sekundy i sekundnik. Wskazówki i indeksy pokryte są powłoką Super-LumiNova. Na godzinie czwartej umieszczono datownik dni miesiąca. Tarczę przed uszkodzeniami zabezpiecza szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną z jednej strony. Z kopertą połączono pasek z czarnej tkaniny syntetycznej z zielonymi szwami. Zakręcany dekiel posiada grawer w postaci podpisu Marty Ortegi.

 

Certina DS-7 Chrono Padel Edition

 

Marta Ortega ambasadorką marki Certina

Sama ambasadorka marki Certina tak opowiada o współpracy:

 

Jestem zachwycona, widząc zegarek Certina DS-7 Chrono Padel Edition z moim nazwiskiem. Praca z kreatywnym zespołem firmy Certina była dla mnie świetną zabawą. Są tak pomocni i tak bardzo zależy im na doskonałości, że nie mogę sobie wyobrazić lepszego partnera. Będę nosić swój nowy zegarek Certina z wielką dumą.

Marta Ortega
 

Certina DS-7 Chrono Padel Edition Marta Ortega kort

 

Certina DS-7 Chrono Padel Edition by Marta Ortega to perfekcyjne połączenie elegancji i sportowego ducha, stworzone z myślą o miłośnikach padla i precyzyjnej szwajcarskiej technologii. Model ten cechuje się nie tylko unikalnym designem, ale również zaawansowanymi funkcjami, takimi jak mechanizm kwarcowy z technologią Precidrive oraz elementy z włókna węglowego. Współpraca z Martą Ortegą, wybitną zawodniczką padla, nadaje temu zegarkowi wyjątkowy charakter i symboliczny wymiar, podkreślając jej osiągnięcia i pasję do sportu. Całość dopełnia wysoki standard wykonania i dbałość o detale, dzięki czemu zegarek stanowi doskonały wybór dla wymagających użytkowników.


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.