Futuryzm w limitacji Błonie T-2077, czyli zegarek inspirowany Cyberpunk

Błonie

Futuryzm w limitacji Błonie T-2077, czyli zegarek inspirowany Cyberpunk

Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.

07 lutego 2023

Polska marka zegarków Błonie we współpracy z CD PROJEKT, firmą zajmującą się grami wideo, zaprojektowała zegarek T-2077, nawiązujący do gry Cyberpunk 2077. To mocno ograniczona limitacja, która do tej pory dostępna była tylko za pośrednictwem CD Projekt Red. Dziś z dumną w naszej ofercie możemy zaprezentować polski zegarek Błonie T-2077 ściśle związany ze światem wirtualnym, inspirowany grą Cyberpunk, który dodatkowo chroniony jest technologią Blockchain. Odkryj futuryzm XXI wieku.

 

Futurystyczna konstrukcja — wejdź do świata Night City z Błonie T-2077

Projekt zegarka T-2077 doskonale wpisuje się w klimat gry Cyberpunk 2077. Do dyspozycji mamy model z opływową kopertą z dodatkiem niewielkiego wyświetlacza LED. Ten ergonomiczny styl dopełniony został prostą bransoletą o poziomych ogniwach, która jest bardzo łatwa w regulacji. Trzeba zaznaczyć, że zegarek Błonie T-2077 w całości wykonano lekkiego z tytanu. Odporny materiał ściśle nawiązuje tu do gry. Zegarek ma sprostać wielu wyzwaniom i przywodzić na myśl życie w Night City. Wspomniany wyświetlacz cyfrowy ma funkcje wskazania czasu w formacie 12 i 24-godzinnym. Z kolei datownik można ustawić na datę do końca 2077 roku.

 

Błonie Cyberpunk 2077

 

Błonie T-2077 - zegarek zabezpieczony technologią Blockchain

Zegarek może kojarzyć się ze stylem lat 70 XX, ale towarzyszące mu technologie zdecydowanie kierują nas w futuryzm XXI wieku. Wykorzystując blockchain zaimplementowany przez Quantum, zegarek Błonie T-2077 jest dostarczany z certyfikatem autentyczności w postaci tokena NFT (kompatybilny z Ethereum blockchain), oferując użytkownikowi prywatny i unikalny cyfrowy paszport. Dokumentuje on szczegóły zegarka, takie jak np. numer seryjny. To innowacyjny sposób posiadania własności, wolny od posiadania fizycznych rzeczy, które łatwo zgubić. Szczególnie że Błonie T-2077 to zegarek wyprodukowany jedynie w ilości 700 sztuk, co z pewnością ma i dodatkowo jeszcze zyska na wartości.

 

Błonie T-2077

 

Dla kogo zegarek Błonie T-2077? 

Chociaż model ten nie jest klasycznym zegarkiem, który łatwiej dopasować do stroju, to jednak jego wyjątkowość sprawia, że świetnie podkreśli osobowość różnych grup społecznych. Od fanów gry Cyberpunk 2077, po osoby związane z modą i stylem styl future, space age lub inwestorów kryptowalut czy też osoby korzystające już z danych blockchain. To również dobra propozycja dla kolekcjonerów polskich limitacji

 

Błonie Cyberpunk zegarek

 

Zapraszamy do zakupu jednego z siedmiuset zegarków Błonie T-2077 w naszym sklepie Zegarownia.pl. To świetna limitacja schowana w równie specjalnym pudełku Cyberpunk. Nabywając zegarek, to Ty decydujesz, czy wolisz spędzać czas tu i teraz a może przenieść się w 2077 rok.


Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.