Drugie życie nowych zegarków. Powystawowy nie znaczy gorszy!

Rozmaitości

Drugie życie nowych zegarków. Powystawowy nie znaczy gorszy!

Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.

28 lutego 2024

Zegarki outlet są dla nas tak samo wartościowe, jak perfekcyjnie wykonane modele. Nie chcemy, aby drobne defekty kwalifikowały zegarek do utylizacji i wpływały na mnożenie się odpadów na Ziemi. Przedstawiamy inicjatywę zero waste – my przyjmujemy w pełni sprawny zegarek ze zwrotu lub powystawowy model, Ty dokładnie widzisz skazy i możesz dać mu drugie życie po znacznie niższej cenie. 

 
 

Zgodnie z ideą zero waste – drugie życie nowych zegarków

Najlepsze promocje są właśnie z outletów i wie to każdy, kto chociaż raz w życiu odważył się na taki zakup. Mimo strachu ostatecznie okazuje się, że powystawowe produkty wcale nie są gorsze, a możliwość dania im drugiego życia cieszy czasami bardziej niż świadomość produkcji nowego. Odpowiedzialnie zarządzamy asortymentem i chcemy eliminować ilość odpadów oraz odzyskiwać wszelkie zasoby, które nadają się do ponownego użycia. Zegarki outlet to modele powystawowe, produkty z niewielkimi wadami fabrycznymi oraz zwroty zamówień. Wszystkie z nich posiadają głównie mało widoczne wizualne defekty, które w żaden sposób nie wpływają na prawidłowe działanie zegarka. Outlety są dokładnie przez nas sprawdzane pod kątem pracy mechanizmu i nadają się do ponownego użytku. Oferujemy znacznie niższe ceny w zegarkach outlet Tommy Hilfiger, Timex, Suunto i wiele innych. Znajdziesz tam znane marki modowe, egzemplarze z ostatnią szansą zakupu, zegarki szwajcarskie, smartwatche outlet z wyprzedażą nawet -70%, które czekają na nowego właściciela.

 

Zegarki powystawowe

 

Co to znaczy outlet? Jak rozpoznać zegarek powystawowy?

Zaufanie budujemy przede wszystkim na transparentności. Zwroty i zegarki powystawowe w sklepie Zegarownia.pl po pierwsze poznasz po frazie „Outlet” w nazwie. Każdy produkt ma dokładnie wymienione wady wytłuszczonym drukiem w opisie zegarka. Czasami są to zarysowania, czasami brak pudełka — najczęstsze przykłady znajdziesz poniżej. Co więcej, w galerii zegarka umieszczamy zdjęcia ze zbliżeniami na konkretne defekty. W rzeczywistości wady te nie są aż tak widoczne, jak uchwycamy je na zdjęciu. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu na czacie, nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. 

 

Zegarek z grawerem na deklu 

Do najbardziej dyskretnych wad zalicza się grawer, który przeważa w ofercie wszystkich zegarków outlet. Źle wykonany grawer, pomyłka dat czy zła czcionka to główne powody, dla których zegarki nie zostały wysłane do klienta i powracają na stan. Czasami są to neutralne zdania, np. „z okazji urodzin”, czasami spersonalizowane życzenia, czy inicjały. 

 

Markowe Zegarki Powystawowe grawer

 

Brak oryginalnego pudełka w zestawie lub uszkodzone pudełko 

Kolejnym powodem, dla którego zegarek przyjmuje status outlet to brak oryginalnego pudełka, uszkodzone w transporcie pudełko, czy brak wewnętrznej poduszki. W takich przypadkach klient ma gwarancję zakupu oryginalnego zegarka w niskiej cenie bez defektów. To bardzo dobra okazja dla fanów najbardziej wartościowych wyprzedaży. Zdarzają się również przypadki, że dany zegarek sprzedawany jest w zestawie, który jest niekompletny, przykładowo brak wizytownika, czy etui z zestawu. Wtedy promocja na nowy zegarek sięga nawet -40%. 

 

Markowe Zegarki Powystawowe uszkodzone pudełko

 

Niedostrzegalne zarysowana koperta, dekiel lub bransoleta

Rysy na stali szlachetnej powstają naturalnie wraz z użytkowaniem zegarka. Jest to proces nieunikniony, który prędzej czy później dotknie zegarek. Z reguły zarysowania są praktycznie niewidoczne gołym okiem, nie wpływają też w żaden sposób na pracę mechanizmu. Zegarki outlet z zarysowaniami to najczęściej modele powystawowe, a także te, które zostały źle zabezpieczone podczas zwrotu. Bardziej widoczne zarysowania nie kwalifikują się do sprzedaży, dlatego oferowany outlet to wyselekcjonowane produkty. 

 

Markowe Zegarki Powystawowe rysy

 

Wygięty lub przybrudzony pasek 

Podczas przymiarek w sklepie skórzane paski noszą widoczne ślady użytkowania. Takie zegarki wciąż nadają się do użytku, a klient, jeżeli chce może także w każdej chwili wymienić pasek na nowy. W ofercie zegarków outlet znajduje się również wiele ofert powystawowych sportowych zegarków i smartwatchy, które posiadają przybrudzony pasek. Guma i tworzywo sztuczne są bardzo łatwe w czyszczeniu. 

 

Markowe Zegarki Powystawowe pasek

 

Zegarki powystawowe – sklep w Warszawie

Zapraszamy do zakupów w najniższych cenach. W pełni sprawne zegarki znajdziesz w naszej kategorii Markowe Zegarki Powystawowe, gdzie spotkasz się z modelami z ekspozycji sklepowej i produktami ze zwrotów. Nie czekaj – są to wyłącznie pojedyncze sztuki.


Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.