Gratka dla kibica - Szturmanskie Special Edition Football

Sturmanskie

Gratka dla kibica - Szturmanskie Special Edition Football

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

13 czerwca 2018

Normalnie w tym miejscu pisalibyśmy o pięknych rosyjskich zegarkach, ale w tej chwili zwracamy uwagę ku Ukrainie i zaniepokojeni ostatnimi wydarzeniami, chcemy zareagować na niepotrzebne cierpienie i krzywdę niewinnych ludzi. Dlatego proponujemy, zamiast artykułu — zaproszenie do akcji zbiórki razem z naszym zespołem sklepu Zegarownia. Zbieramy środki na pomoc poszkodowanym w konflikcie za pomocą fundacji Siepomaga.pl

Jeśli chcesz — dołącz do naszej akcji pod linkiem:
https://www.siepomaga.pl/zegarowniapl


Solidarni z Ukrainą!
Zespół Zegarownia.pl

Piłka nożna budzi emocje, szczególnie w Polsce. Każde Mistrzostwa Świata powodują przyspieszone bicie serca wśród ogromnej części społeczeństwa. Mundial 2018 to także okazja, by zdobyć unikalne pamiątki i kolekcjonerskie gadżety. Rosyjska marka Szturmanskie stanęła na wysokości zadania, przygotowując ściśle limitowaną serię zegarków, swoim designem odwołujących się do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które tym razem odbywają się właśnie w Rosji.

Szturmanskie - od kosmosu do Mundialu

Limitowany zegarek sportowy marki Szturmanskie Special Edition Football 2432-4571795 z pewnością zauroczy nie tylko największych fanów piłki nożnej. Marka Szturmanskie zdążyła przez lata wypracować sobie wysoką pozycję na rynku zegarków, stając się tym samym kultową – czasomierz Szturmanskie miał na ręce Jurij Gagarin w 1961 roku, podczas słynnego pierwszego lotu w kosmos.

Tym razem Szturmanskie również mierzy wysoko – limitowana do 2018 egzemplarzy specjalna, mundialowa edycja czasomierza z naciągiem automatycznym Wostok 2432, z 32 kamieniami łożyskującymi, została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Właśnie szczegóły, wcale nie tylko te technologiczne, są tu najistotniejsze – to właśnie zgrabnie umieszczone detale ucieszą każdego, kto z zapartym tchem śledzi przebieg eliminacji do Mistrzostw Świata oraz samego Mundialu.

zegarek Szturmanskie Special Edition Football 2432-4571795

Idealny zegarek dla kibica

Już pierwszy rzut oka wystarczy by zakochać się w Szturmanskie Special Edition Football. Na obrotowym pierścieniu na kopercie zostały umieszczone nazwy miast gospodarzy tegorocznych mistrzostw, natomiast mechanizm wskazania 24h zamontowany został na unikatowej niebieskiej tarczy z motywem piłki nożnej pośrodku.

Sama koperta zegara została wykonana ze stali szlachetnej, a niezwykle barwny, mnogi w futbolowe motywy cyferblat ochraniany jest przed zarysowaniami. Odpowiada za to wysokiej jakości szkło mineralne.

Limitowany czasomierz Szturmanskie posiada również datownik oraz dodatkową funkcjonalność – drugą strefę czasową. Pasek zegarka został wykonany ze skóry naturalnej, której nadano niebieską barwę, idealnie pasującą do koperty. Dekiel koperty zdobi motyw piłki, z barwami drużyny rosyjskiej.

zegarek Szturmanskie Special Edition Football 2432-4571795 na piłce

Coś więcej niż tylko gadżet

Wyjątkowy piłkarski design, stylowa kolorystyka oraz niezawodny mechanizm zdecydowanie wyróżniają czasomierz Szturmanskie Special Edition Football na tle innych gadżetów piłkarskich, często efektownie wyglądających, ale pozostawiających wiele do życzenia w kwestii technicznej. Właśnie dlatego nazywanie tego unikalnego sportowego zegarka jedynie gadżetem zdaje się być zupełnie nie na miejscu.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.