Le Temps - wyjątkowe szwajcarskie zegarki

Le Temps

Le Temps - wyjątkowe szwajcarskie zegarki

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

21 lutego 2019

Le Temps to manufaktura, zajmująca się produkcją niezwykle precyzyjnych zegarków. O jakości każdego z produktów sygnowanych jej logiem świadczy prestiżowy certyfikat Swiss Made, potwierdzający szwajcarskie pochodzenie każdego z komponentów. Jej szeroka oferta obejmuje zarówno zegarki, jak i damskie. Niezwykła różnorodność sprawia, że w asortymencie szwajcarskiej marki każdy odnajdzie idealny model dla siebie.

Le Temps – precyzja na najwyższym poziomie

Nazwa „Le Temps” oznacza z języka francuskiego czas, podkreślając główne założenie manufaktury przy produkcji zegarków, czyli precyzję jego odmierzania. Zapewniają ją mechanizmy kwarcowe Ronda, o których jakości świadczy prestiżowe oznaczenie Swiss Made, potwierdzające ich szwajcarskie pochodzenie. Cyferblat każdego z modeli przykryto szkiełkiem szafirowym, które posiada 9 na 10 punktów w oceniającej twardość materiału Skali Mohsa, co w praktyce oznacza, że może ono być zarysowane wyłącznie za pomocą diamentu.

Le Temps baner

Le Temps – dla kogo?

Markę Le Temps wyróżnia niezwykle szeroki i różnorodny asortyment, dzięki czemu każdy znajdzie w jej ofercie idealny zegarek dla siebie. Ciekawą propozycją dla wszystkich wymagających mężczyzn jest linia Naval Patrol, która inspirowana jest modelami dedykowanymi wojsku i innym służbom mundurowym. Pogrubiony bezel oraz wodoszczelność na poziomie 200 metrów sprawiają, że w zegarku można nie tylko bez obaw pływać, ale również nurkować na duże głębokości w akwalungu. Kobiety zainteresuje linia Zafira, która odwołuje się bezpośrednio do najpopularniejszych trendów ostatniego czasu. Sprawdzone rozwiązania i uniwersalny charakter sprawiają, że modele idealnie pasują do każdego rodzaju stylizacji. Zegarki Le Temps to zarówno modele zawieszone na stalowych bransoletach, jak i skórzanych paskach. Dopracowana w każdym szczególe jakość wykonania oraz niesłychanie ciekawa stylistyka sprawiają, że modele sygnowane logiem szwajcarskiej marki to idealna propozycja dla każdej osoby ceniącej sobie styl.

Zegarki Le Temps – dla wymagających mężczyzn

Świetną propozycją, która przypadnie do gustu wszystkim fanom militariów jest model LT1081.04BS01 z kolekcji Swiss Naval Patrol. Do wykonania jego srebrnej koperty oraz bransolety w tym samym kolorze użyto odpornej na urazy i przyjaznej alergikom stali szlachetnej. Model wyposażono w zakręcaną koronkę, wskazówki pokryte masą Superluminova® oraz datownik dni miesiąca, który ulokowany został przy godzinie trzeciej. Wodoszczelność, którą oceniono w klasie 200 metrów pozwala na pływanie oraz nurkowanie w akwalungu bez konieczności ściągania zegarka z nadgarstka. Zwolennicy skórzanych pasków powinni zainteresować się modelem Le Temps Sport Elegance LT1041.17BL01. W srebrnej kopercie zamknięty został biały cyferblat, na którym umieszczono datownik dni miesiąca, chronograf, który umożliwia dokładny pomiar czasu oraz tachymetr. Całość przykryta została szkiełkiem szafirowym, które płynie ze swojej wytrzymałości.

Zegarki Le Temps

Damskie zegarki Le Temps – dedykowane stylowym kobietom

Kobiety szukające dodatku o biżuteryjnym charakterze powinny zainteresować się zegarkiem Le Temps Zafira LT1056.46BT01. Model wyposażono w smukłą kopertę ze stali szlachetnej, która zawieszona została na bransolecie o podobnej charakterystyce. Oba elementy zaprojektowano w srebrno-złotym odcieniem. Na przykrytym szkiełkiem szafirowym cyferblacie umieszczono analogowy datownik dni miesiąca, który ulokowano na wysokości godziny trzeciej. Precyzyjną pracę zapewnia mechanizm kwarcowy Ronda, o którego jakości świadczy certyfikat Swiss Made. Idealną propozycją damskiego zegarka, który idealnie wpasuje się zarówno do codziennego stroju, jak i bardziej formalnych stylizacji jest model Zafira Slim LT1085.05BS01. Srebrną kopertę ze stali szlachetnej zawieszono na meshowej bransolecie w tym samym kolorze. Na perłowej tarczy umieszczono w miejscu indeksów zdobienia w postaci kryształków, które dodają całości niebywałego uroku.

Zegarki Le Temps

Zegarki Le Temps to idealna propozycja dla każdej osoby, która szuka stylowego, szwajcarskiego zegarka. Certyfikat Swiss Made zapewnia dopracowaną w każdym szczególe jakość wykonania, zaś mechanizmy kwarcowe Ronda to gwarancja precyzji wskazywanego czasu. Różnorodna oferta sprawia, że każdy znajdzie w asortymencie marki idealny model dla siebie.


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.