Luminox X Navy SEAL w kolekcji 3600

Newsy

Luminox X Navy SEAL w kolekcji 3600

Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.

19 stycznia 2023

Veterans Day to dzień pamięci, który tradycyjnie obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych w rocznicę zawieszenia broni podczas I wojny światowej. Firma Luminox we współpracy Navy SEALs Foundation uhonorowały Dzień Weterana, prezentując trzy zegarki w kolekcji 3600. Odkryj edycję specjalną - niezwykle lekkie i wytrzymałe modele z grawerem NSF.

 

Oficjalnie licencjonowane przez Departament Marynarki Wojennej USA

Pełna czytelność i wytrzymałość niezależnie od towarzyszących warunków to cechy niezbędne dla zegarków Luminox. Marka od lat współpracuje z US Navy SEALs, uważnie słuchając sugestii, czego efektem są kolekcje zegarków dopasowanych do potrzeb mundurowych. Z inicjatywy fundacji Navy SEAL powstały zegarki z serii 3600 honorujące weteranów wojennych. Specjalną edycję podkreślono grawerem dekla w formie logo NSF orła i kotwicy, a samą kolekcję zaprezentowano w Dniu Weteranów, jako uznanie dla wszystkich mundurowych, którzy służyli i służą obecnie. Luminox jako oficjalny partner koncentruje się na tworzeniu niezawodnego modelu do nocnych misji SEAL, który jednocześnie spełnia rygorystyczne parametry elitarnej jednostki wojskowej.

 

Luminox Original Navy SEAL 3600 dekiel

Luminox Original Navy SEAL 3600 Red

 

Budowa i funkcje Luminox Original Navy SEAL 3600

Założeniem kolekcji jest dostarczenie najlepszej czytelności w każdych warunkach: na lądzie, w powietrzu czy na morzu, dlatego edycja została wyposażona w technologię Luminox Light Technology (LLT), która zapewnia ciągłe i niezawodne świecenie – nawet przez 25 lat i niezależnie od warunków oświetleniowych. Lekkość i wytrzymałość użytkowania zapewnia trwała koperta wykonana z materiału CARBONOX™ i stalowy dekiel 316L - waga zegarka to 78 g. Tarczę zabezpiecza szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną, Konstrukcję szczelnie zamknięto, a wodoszczelność oceniono na 200 metrów. Precyzję zapewnia szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 515 o żywotności ponad 50 miesięcy! O potrzebie wymiany baterii przypomni funkcja EOL.

 
Luminox Original Navy SEAL 3600 yellow
Luminox Original Navy SEAL 3600 black
 

Kolekcję Luminox Original Navy SEAL wypuszczono w trzech wariantach kolorystycznych. Są to czerwień - XS.3615.RF, czerń - XS.3602.NSF i kolor żółty XS.3601.GF. Wszystkie trzy zegarki dostępne są do kupienia na naszej stronie internetowej. W kolekcji Luminox znajdziesz także inne kultowe serie o konkretnym przeznaczeniu.


Agnieszka Kruk

Najlepiej odnajduje się w zegarkach premium. Stoi na straży nowości z branży zegarmistrzowskiej. Poza pracą miłośniczka wystaw sztuki, spontanicznych podróży i sportu. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, obecnie w wolnych chwilach praktykuje webdesign.