Nowy ambasador Traser - Naval!

Traser

Nowy ambasador Traser - Naval!

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

24 maja 2022

Traser to znana marka zegarkowa tworząca profesjonalne, wojskowe zegarki. Niedawno firma ogłosiła swojego pierwszego ambasadora w Polsce. Kim jest i czym się zajmuje? Czy pasuje do kreowanego wizerunku marki? Sprawdźmy to!

 

Naval pierwszym polskim ambasadorem Traser!

Pierwszym ambasadorem marki Traser został właśnie Naval! Paweł „Naval” Mateńczuk to wyjątkowa postać wśród nie tylko wśród żołnierzy, ale również cywilów. Jego działalność doskonale wpisuje się w to, co tworzy Traser. Czas połączyć siły i stworzyć coś wyjątkowego!

 

Naval — ceniony żołnierz GROM ambasadorem Traser

Naval przez 14 lat pełnił służbę w elitarnej jednostce wojskowej GROM. Za swoje zasługi nie tylko w Polsce, ale również za granicą został wielokrotnie odznaczany najważniejszymi odznakami wojskowymi. Wśród nich znaleźć możemy Krzyż Wojskowy, Krzyż Komandorski Orderu Krzyża Wojskowego, Krzyż Wojskowy, Krzyż Komandorski Orderu Krzyża Wojskowego, a także najważniejszą dla Navala Złotą Odznakę GROM-u. Po przejściu na wojskową emeryturę Naval ciągle działa na rzecz wojska. Jest on wykładowcą na Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie, a także napisał serię książek opowiadających o misjach Jednostki Wojskowej GROM.

Ambasador Traser prywatnie. Naval jako biegacz i podróżnik

Naval to nadal bardzo aktywna osoba. Obecnie jest popularyzatorem biegania. Jego głównymi dystansami są biegi ultramaratońskie w najbardziej wymagających warunkach i miejscach. Wziął on udział w biegu terenowym Ultra Fiord organizowanym w Patagonii na dystansie 163 km i 6500 metrów przewyższeń, który należy ukończyć w 48 godzin. Innymi imponującymi dokonaniami Navala jest udział udział w biegu drużynowym Ultra Maraton Race oraz Runmageddonie.

Paweł „Naval” Mateńczuk to też zapalony podróżnik. Zwiedził on 46 państw. Swoim doświadczeniem z planowania podróży, pakowania sprzętu, pobytu za granicą i przetrwania w skrajnie trudnych warunkach podzielił się w swoim poradniku „Świat na celowniku”.

 

Naval ambasador Traser

 

Fundacja „Niezapomniani”. Dziedzictwo Navala

Działalność Navala na rzecz wojska i żołnierzy trwa do dzisiaj. Jest on prezesem fundacji „Niezapomniani”, której zadaniem jest dawanie wsparcia dla tych, którzy na co dzień ryzykowali swoim życiem broniąc naszego kraju. Celem fundacji jest również opieka i pomoc żołnierzom i funkcjonariuszom, którzy doznali uszczerbku podczas służby, a także wspieranie ich rodzin.

 

Traser P68 Pathfinder Automatic Green – wybór Navala

Naval wybrał zegarek taktyczny, który spełnia jego wysokie wymagania. Jest nim Traser P68 Pathfinder Green Automatic TS-110456. Ambasador Traser zwraca uwagę na to, że jest to zegarek analogowy, dzięki czemu nie może być on namierzony przez żadne urządzenia. Jest to szalenie ważna kwestia dla każdego żołnierza. Dodatkowo wyposażono go w  podświetlenie trigalight® widoczne w każdych warunkach i świecące niesłabnącym światłem przez 10 lat! Zegarek Traser wyposażony został w szwajcarski mechanizm automatyczny ETA 2824-2 Elabore wyposażony w funkcję stop-sekunda, którego rezerwa chodu wynosi aż 42 godziny. Wodoszczelność na poziomie 100 m daje pewność, że ten zegarek militarny przetrwa pływanie powierzchniowe z zegarkiem na nadgarstku.

Traser – jakość doceniona przez Navala

Szukasz zegarka szwajcarskiego z militarnym rodowodem? Dzięki wielofunkcyjności i niezawodoności zegarki Traser to doskonała propozycja, która sprawdzi się w nawet najbardziej wymagających warunkach. Jakość zegarków docenił Naval, więc daje nam to pewność niezniszczalności produktów tej marki.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.