Police Batman - komiksowy zegarek

Police

Police Batman - komiksowy zegarek

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

18 stycznia 2022

Każdy miłośnik kina akcji z niecierpliwością wyczekuje tego dnia, w którym w końcu nastąpi premiera najnowszej odsłony przygód o Batmanie. W związku z tą produkcją marka Police przedstawia edycję limitowaną obejmującą zegarki, które w każdym detalu nawiązują do tej niezwykłej produkcji.

Zegarek Police — Bruce Wayne 2022

 

Zegarek Police Batman

Bruce Wayne to niezwykle interesująca postać nie tylko w świecie komiksów, ale całej współczesnej popkultury. Mężczyzna, który jest świadkiem śmierci swoich rodziców w dzieciństwie, w przyszłości przejmuje obowiązki stróża prawa, przebierając się w stylowy, czarny strój dodający mu tajemnicy. Jednocześnie jest to postać bardzo samotna, zamknięta w wielkiej, cichej willi…

 

Podczas produkcji tego niezwykłego tytułu za kamerą stał Matt Reeves (który w przeszłości pracował nad takimi filmami, jak Pozwól mi wejść oraz Wojna o planetę małp. Tytułowej roli natomiast podjęła się jedna z najwybitniejszych współczesnych gwiazd, Robert Pattison. Po serii adaptacji powieści Zmierzch niezwykle dynamicznie rozwinął on swoją karierę, powodując, że nie kojarzy się jednoznacznie z bladolicym Edwardem. Dziś przyciąga wzrok na wielkim ekranie, wcielając się w inne, niezwykle wymagające kreacje u boku mistrzów sztuki aktorskiej. Z całą pewnością Bruce Wayne to kolejne, wielkie wyzwanie dla aktora, które będzie nas poruszało jeszcze długo po seansie Batmana.

Jaki zegarek znalazłby się na nadgarstku Batmana?

W związku z premierą filmu marka Police podjęła się produkcji kolekcji limitowanej nawiązującej do najnowszych przygód Bruce’a Wayne’a. Trzymające w napięciu, niezwykłe sceny akcji świadczą o tym, że bohater z pewnością potrzebowałby wyjątkowego, luksusowego modelu, który nie zawiódłby go w najbardziej niebezpiecznych chwilach. Każde urządzenie jest zapakowane w specjalne pudełko, w którym umieszczono praktyczne gadżety: torbę i brelok.

 

Zegarek Police Batman

 

Edycja limitowana każdego z czterech modeli, na przestrzeni całego świata obejmuje jedynie 2500 egzemplarzy, z czego jedynie 20 sztuk zostało dostarczone na polski rynek. Cztery warianty nawiązują do filmu jako całości, Gotham City, Catwoman oraz Zemsty (Vengeance, ponieważ w jednym ze zwiastunów tak przedstawia się główny bohater). Wszystkie zegarki zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. Który z nich przyciągnął Twoją uwagę najbardziej?

 

Włoska klasa — marka Police

Police to włoska marka, która swoją działalność rozpoczęła w latach 80. Na początku zajęła się ona produkcją okularów, jednak szybko rozszerzyła swoją działalność o akcesoria w tym zegarki Police. Jest to firma o niebanalnym wykończeniu. Każdy projekt zachwyca niecodziennym podejściem do projektowania dodatków. Police lubi zaskakiwać swoich klientów, dlatego zegarki i biżuteria Police to propozycja dla modnych, lubiących się wyróżniać osób.

 

Zegarek Police Batman

 

Zegarki Police Batman — który z nich jest dla Ciebie?

4 marca 2022 roku to istotny dzień zarówno w świecie komiksów i kina akcji, jak i zegarków męskich. To właśnie dziś na ekrany kin wszedł najnowszy film o przygodach Batmana, ponadto dziś do sprzedaży wchodzą niepowtarzalne, klimatyczne zegarki marki Police, które nie dadzą zapomnieć o niesamowitych wrażeniach z seansu. Który z czterech modeli sprawdzi się w Twojej kolekcji?


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.