Pulsar, czyli zegarek dla fanów motoryzacji

Pulsar

Pulsar, czyli zegarek dla fanów motoryzacji

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

28 października 2020

Obiekty astronomiczne charakteryzujące się nieprawdopodobnie szybkim wysyłaniem promieniowania radiowego? Nazwa marki Pulsar nie powstała przez przypadek. Z tego powodu zegarki spod ich pióra stanowią idealną propozycję dla każdego fana motoryzacji ze względu na niebywałą technologię.

Zegarki Pulsar - jakość na pierwszym miejscu

Mimo licznych kolekcji wszystkie zegarki marki Pulsar charakteryzują się najwyższą jakością i nowoczesną technologią. Produkty te cechuje wyjątkowy, nowoczesny design połączony z najbardziej zaawansowanymi możliwościami technicznymi udostępnionymi przez Seiko (Pulsar ściśle współpracuje z japońskim koncernem już od 1978 roku). Do dziś urządzenia te stanowią standard nowoczesnego dodatku dostępny dla każdego miłośnika motoryzacji - ich stylistyka fantastycznie oddaje klasę charakteryzującą najlepsze samochody, które zachwycającą kierowców całego świata.

Który zegarek Pulsar sprawdzi się na nadgarstku miłośnika motoryzacji?

Pulsar Sport PG8299X1

Idealnym połączeniem klasyki i nowoczesnego designu jednocześnie jest model Pulsar Sport PG8299X1, na który składa się stalowa koperta, tarcza uzupełniona powłoką luminescencyjną oraz gumowy pasek szczególnie łatwy do utrzymania w czystości. Czarny kolor powoduje, że dodatek rewelacyjnie prezentuje się na nadgarstku. Wodoszczelność rzędu 100 m umożliwia bezpieczne pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Duże indeksy i wskazówki na cyferblacie uzupełniają całość, która jest idealną propozycją na prezent dla każdego miłośnika motoryzacji.

Pulsar Sport

Pulsar Active Men PZ4049X1

Niemniej fantastycznym zegarkiem jest Pulsar Active Men PZ4049X1, który poza faktem, że na ręce wygląda idealnie, posiada szereg praktycznych funkcji. Niebieski cyferblat z chronografem, timerem, funkcją podświetlenia oraz fluorescencyjnymi wskazówkami, został zabezpieczony szkiełkiem mineralnym. Na wyjątkowy design zegarka składają się koperta oraz klasyczną bransoletą, które wykonano z wytrzymałej stali szlachetnej. Ten model marki Pulsar to doskonały przykład połączenia stylu klasycznego oraz sportowego.

Pulsar Active Men PZ4049X1

Pulsar Sports Solar Chronograph PZ5089X1

Pulsar Sports Solar Chronograph PZ5089X1 jest natomiast modelem, który sprawdza się idealnie w towarzystwie codziennej stylizacji. Model tworzy granatowa tarcza wyposażona w chronograf oraz datownik dni miesiąca, a następnie pokryta szkiełkiem mineralnym. Jego dużą zaletą jest wodoszczelność, którą oceniono na 100 m. Produkt działa w oparciu o doskonały mechanizm solarny, który do pracy wymaga jedynie światła słonecznego. Niebieski kolor produktu powoduje, że zawsze prezentuje się on idealnie na męskiej ręce.

Pulsar Sports Solar Chronograph PZ5089X1

Pulsar Accelerator Solar Chronograph PZ6033X1

Każdy miłośnik sportu i motoryzacji będzie zachwycony modelem Pulsar Accelerator Solar Chronograph PZ6033X1. Wszystko za sprawą jego wyjątkowej struktury i czarnej, klasycznej kolorystyki. Na cyferblacie znajduje się sub-tarcza z czasem dobowym, datownikiem dni miesiąca, wskaźnikiem rezerwy chodu, tachymetrem oraz chronografem, dlatego całość przypomina deskę rozdzielczą samochodu. Model uzupełniono paskiem w formie plecionki uszytym z najwyższej jakości skóry naturalnej. Koperta odlana ze stali szlachetnej w czarnym kolorze ma 43 mm szerokości, w związku z czym urządzenie wygląda rewelacyjnie bez względu na obwód nadgarstka.

Pulsar Accelerator Solar Chronograph PZ6033X1

Pulsar Sport PM3169X1

Nie mniej interesujący od wyżej wymienionych zegarków jest Pulsar Sport PM3169X1, ponieważ model ten wygląda fantastycznie na męskiej ręce. Niebagatelną rolę pełni tu stalowa bransoleta w srebrnym kolorze idealnie dopasowana do koperty, w której osadzono wielofunkcyjną tarczę. Zegarek jest wyposażony w praktyczny chronograf oraz datownik dni miesiąca, który umieszczono przy godzinie trzeciej. Kolorystyka produktu idealnie dopasowuje się do wnętrza samochodu, w związku z czym produkt ten jest świetną propozycją na prezent dla miłośnika motoryzacji.

Pulsar Sport PM3169X1

Wybierz swój idealny zegarek Pulsar

Zegarki Pulsar są zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i utrzymane w nowoczesnym designie. Właśnie dlatego produkty spod ich pióra są fantastycznym wyborem dla każdego miłośnika motoryzacji, który ceni sobie fantastyczny styl, najwyższą technologię i precyzję wykonania. Spośród licznych zegarków Pulsar w naszej ofercie z pewnością znajdziesz ten, który spełni Twoje wymagania i pozwoli Ci cieszyć się swoją pasją.


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.