Pulsar we współpracy z M-Sport Ford World Rally Team

Pulsar

Pulsar we współpracy z M-Sport Ford World Rally Team

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

07 listopada 2019

Czy w każdej sytuacji możemy podkreślać nasze pasje? Będąc w pracy często nie możemy zdecydować się na mniej formalne propozycje, dlatego wybór elementów, które są eleganckie, ale również zgadzają się z naszym hobby, jest bardzo trudne. Marka Pulsar wyszła naprzeciw wymaganiom miłośników motoryzacji i stworzyła eleganckie zegarki dla fanów motoryzacji.

Ekscytująca nowość w kolekcji Pulsar Accelerator

Zegarki z serii Accelerator to znana już grupa modeli, których wyposażenie podobne jest do samochodów wyścigowych. Nic dziwnego, że w promocję tych produktów zaangażowano legendarny zespół z Rajdowych Mistrzostw Świata, M-Sport Ford World Rally Team. Nowa propozycja tej marki rozgrzeje największych fanów driftów, ponieważ ten podobny jest do deski rozdzielczej rajdówki.

Pulsar partner teamu WRC

Niczym karbon i chrom

Model Pulsar Sports Solar Chronograph PZ6027X1 to hołd dla miłośników motoryzacji. Czarna tarcza z charakterystyczną karbowaną teksturą została połączona z jasnymi oraz czerwonymi elementami, które są łudząco podobne do wskaźników na desce rozdzielczej w samochodach. Jasne detale zegarka przypominają chromowane elementy samochodu, przez co model ten staje się bardziej elegancki. Wszystkie stalowe elementy użyte w produkcji zegarka, są ponadto w pełni odporne na korozję, dzięki czemu nie musimy się martwić o jego wytrzymałość. Ciemna koperta w połączeniu z klasyczną bransoletą, daje możliwość wykorzystania zegarka nie tylko do stroju sportowego, ale również do bardziej formalnego.

Solidna konstrukcja zegarka Pulsar

Jak na rasowy sportowy zegarek, model Pulsar Sports Solar Chronograph PZ6027X1 wyposażony został w wiele praktycznych rozwiązań. Stoper może odmierzać czas przez 30 minut z dokładnością do 1 sekundy, a czas 24h ułatwia orientację pory dnia. Wodoszczelność w tym urządzeniu wynosi 100 metrów, co sprawia, że żadna wilgoć nie jest mu straszna. Konstruktorzy wykorzystali również najlepszy mechanizm solarny Seiko zasilany światłem poprzez wbudowane w tarczę panele słoneczne, dzięki czemu zegarek zawsze będzie naładowany. Dodatkowo, urządzenie to posiada funkcje chronografu, datownika oraz wskaźnik naładowania baterii. Można zatem stwierdzić, że zegarek Pulsar to propozycja stylowa i samowystarczalna technologicznie.

Pulsar, prekursor nowych technologii

Nic dziwnego, że właśnie marka Pulsar stworzyła tak wyjątkowy produkt. Już od samego początku działalności uznawana jest ona za jedną z najbardziej awangardowych firm. To w końcu Pulsar jako pierwszy skonstruował i wprowadził na rynek pierwszy na świecie cyfrowy zegarek elektroniczny. Zegarki tej marki to propozycja dla fanów nowinek technologicznych, którzy nie boją się podkreślać swój wyjątkowy styl. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, to Pulsar PZ6027X1 jest właśnie dla Ciebie!


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.