Smartwatch z funkcją dzwonienia i odbierania połączeń

Porady

Smartwatch z funkcją dzwonienia i odbierania połączeń

Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.

08 czerwca 2021

Wyobraź sobie, że możesz wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne zawsze i wszędzie, w dowolnej sytuacji i niezależnie od tego, czy posiadasz aktualnie telefon przy sobie, czy też nie. Jak to możliwe? Za sprawą innowacyjnych smartwatchy, które zostały wyposażone przez producentów w funkcję dzwonienia. W tym artykule dowiesz się, czy warto nabyć takie urządzenie i, który z oferowanych modeli wybrać?

 
 

Smartwatch twoim telefonem - czy to możliwe?

Smartwatch z funkcją telefonu? Czy to się dzieje naprawdę? Jeszcze kilka lat temu takie udogodnienie byłoby nie do pomyślenia. Możliwość dzwonienia z zegarka była odległym marzeniem zaczerpniętym prosto z filmów science fiction. Obecnie jest to funkcja, która staje się coraz bardziej popularna i pożądana przez wiele osób. Trend ten widoczny jest szczególnie u młodych ludzi, jednak chętnie po tę opcję sięgają zarówno osoby starsze, jak i dzieci. Zainteresowanie różnych grup wiekowych sprawia, że producenci smartwatchy i nowych technologii tworzą urządzenia, które będą odpowiadały na liczne potrzeby użytkowników.

 

Smartwatch z funkcją dzwonienia Huawei

 

Funkcja telefonu w smartwatchu - jak działa?

Jedziesz zatłoczonym metrem lub innym środkiem komunikacji miejskiej i ledwo udało ci się znaleźć wolne miejsce, a nagle dzwoni do ciebie koleżanka z pracy? Nie irytuj się. Już nie musisz sięgać po telefon znajdujący się w torebce, w której jest wszystko. Wystarczy, że odbierzesz, odrzucisz lub sprawdzisz, kto dzwoni, z poziomu nadgarstka za pomocą smartwatcha. A to wszystko możesz zrobić jednym przesunięciem palca. Wystarczy, że zegarek sparujesz z telefonem poprzez bluetooth, a między tymi dwoma urządzeniami będzie niewielka odległość lub wybierzesz niezależny zegarek ze slotem do karty SIM np. uniwersalny Garett Multi 4 590324628702 umożliwiający wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych (w tym przypadku nie będziesz musiał myśleć o smartfonie), a to za sprawą wbudowanego mikrofonu i głośnika.

 

Zegarek z funkcją dzownienia Garett

 

Inteligentny zegarek z funkcją telefonu to duże udogodnienie, które bezkompromisowo sprawdzi się w naprawdę wielu niespodziewanych sytuacjach i z powodzeniem zastąpi komórkę np. w momencie, gdy jesteś w trakcie treningu i trudno jest ci sięgnąć po telefon, siedzisz na ważnym spotkaniu biznesowym lub gdy twoje dziecko bawi się na podwórku i zapomniało wziąć ze sobą telefonu. Aby uniknąć przerywania swoich zajęć i nieodebranych połączeń, poznaj kilka niezawodnych smartwachy, które będą ci towarzyszyć o każdej porze dnia i nocy.

 

Smartwatch w męskim stylu z możliwością dzwonienia

Mężczyźni lubią mieć funkcjonalne gadżety, a smartwatch z opcją dzwonienia i odbywania krótkich rozmów np. z żoną, czy szefem z pracy z pewnością jest jedną z nich. Świetną zatem propozycją będzie tutaj Fossil Gen 5E Smartwatch FTW4055, który oprócz tego udogodnienia ma również wbudowany mikrofon, możliwość dokonywania bezgotówkowych płatności zbliżeniowych NFC za pomocą Google Pay™, a także pozwoli kontrolować twoje zdrowe za pomocą Google Fit™. Dodatkowo ten inteligentny zegarek wyposażono w system Wear OS, który umożliwia dostęp do wielu aplikacji z Google Play. To właśnie dzięki niej otrzymasz powiadomienia o przychodzących e-mailach, SMS-ach czy połączeniach telefonicznych. Ten męski Fossil z 5. generacji to twój osobisty asystent, nie tylko na co dzień, ale również podczas pracy. Idealnie dopełni biznesowy lub garniturowy ubiór za sprawą brązowego paska uszytego z wygodnej gumy.

 

zegarek co można dzwonić Fossil

 

Damski zegarek inteligentny z opcją dzwonienia

Dla pań liczy się przede wszystkim to, by ich dodatek pasował do ubioru oraz okazji. Funkcja dzwonienia także jest dla nich istotna - niosąc dużo siatek czy jadąc na rowerze miejskim zawsze łatwiej zaordynować połączenie do przyjaciółki lub męża albo dziecka bezpośrednio z poziomu smartwatcha. Przy tym miło każdej pani popatrzeć na coś, co zdobi rękę! Tu proponuję smartwatch damski Huawei Watch GT 2 Diana 55024610. Z pierwszej chwili zachwyca elegancką obudową w kolorze modnego różowego złota. Dopiero z czasem odkrywa przed właścicielką kolejne atuty w tym możliwość odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych, identyfikacji numeru, wyciszenie i odrzucenie połączeń, otrzymania powiadomień z wybranych aplikacji. Tyle wgranych opcji pozwala na spokojne spędzenie piątkowego relaksującego popołudnia, odebranie połączenia w trakcie robienia manicure’u, czy przeprowadzenie spotkania biznesowego bez konieczności korzystania z telefonu, Dodatkowe sportowe funkcje sprawiają, że model ten będzie olśniewał, zarówno w zestawieniu z biznesowym dress code’em, jak i podczas uprawiania ćwiczeń fizycznych.

 

Smartwatch z funkcją dzwonienia Huawei

 

Smartwatch dla dziecka z wbudowanym telefonem komórkowym

Dziecięce smartwatche są chętnie wybierane przez rodziców, którzy chcą usamodzielnić swoje dziecko, a jednocześnie nadal dyskretnie pragną dbać o jego bezpieczeństwo. W związku z tym warto wybrać zegarek Garett Kids 4 5906874848456, który w swoich funkcjach ma wbudowanych lokalizator GPS, opcję GEO-ogrodzenia oraz przycisk SOS. Pierwszy z nich umożliwia obserwowanie w dedykowanej aplikacji lokalizacji pociechy, druga z kolei pozwoli na kontrolę strefy, w której przebywa dziecko. Takie wyposażenie pozwala na kompleksową opiekę i pomoc w przypadku niespodziewanej sytuacji. Dodatkowo model ten ma możliwość odbierania połączeń i dzwonienia, dlatego dziecko przez cały czas ma łatwy kontakt m.in. z rodzicami np. gdy znajduje się na placu zabaw, nocuje u przyjaciółki, jest na przerwie lekcyjnej w szkole, czy jedzie autokarem na wycieczkę szkolną. Funkcja wbudowanego telefonu komórkowe to gwarancja troski i kontaktu z dzieckiem.

 

Smartwatch dla dzieci

 

Smartwatch z funkcją dzwonienia - odkryj ich szeroki wybór

Wbudowana funkcja telefonu komórkowego w smartwatchu to bez wątpienia jedna z najnowocześniejszych technologii jutra. Pozwala na szybki kontakt i rozmowę z dowolnie wybraną osobą, a do tego nie trzeba pamiętać o smartfonie, który w niektórych przypadkach jest nieporęczny i całkowicie zbędny. Sam się przekonaj o wspaniałej funkcjonalności tych smartwatchy i już wybierz urządzenie, które będzie twoim osobistym asystentem.

 


Kuba Kowalewski

Człowiek w ciągłym ruchu. Jeśli nie próbuje jakiejś nowej dyscypliny sportowej, to prawdopodobnie jest w trasie i łapie stopa do Chorwacji. Miłośnik smartwatchy i zegarków zaawansowanych technicznie.