Zegarki Casio Vintage – powrót do korzeni

Casio Vintage

Zegarki Casio Vintage – powrót do korzeni

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

24 kwietnia 2019

Zegarki Casio zdobyły już gigantyczną popularność na rynku zegarków dzięki koncepcji swoich produktów jako doskonałego balansu między wysoką jakością a niską ceną. Producent oferował już wiele kolekcji, od tradycyjnych modeli po legendarne już G-Shocki. Ale to nie wszystko – postanowił zagrać nieco na nostalgii, wprowadzając na rynek zegarki Casio Vintage, które błyskawicznie stały się hitem.

Zegarek Casio Vintage - retro moda!

Zegarek Casio Vintage to nowa wersja popularnych zegarków Casio Retro. Moda w wersji nawiązującej do lat 80. - od lat te kolekcje cieszą się niesłabnącą popularnością właśnie dzięki charakterystycznemu designowi. Po liftingu seria nabrała zupełnie nowego blasku, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wzorów, jakie spowodowały tak wielkie zainteresowanie. A czym cechują się zegarki Casio Vintage?

Przede wszystkim jest to nawiązanie do klasycznych modeli Casio z lat 80. – wszyscy kojarzymy elektroniczne zegarki Casio w charakterystycznych złotych lub srebrnych kopertach ze stali szlachetnej lub tworzywa sztucznego. Podobnie znamy minimalistyczne analogowe zegarki Casio w tradycyjnej okrągłej kopercie. Ale to modele sprzed trzydziestu lat! Casio zdecydowało się cofnąć czas w stosunku do tej serii i wypuścić na rynek zegarki wyglądające dokładnie tak samo! Różnicą jest tylko stosowanie współczesnych materiałów i elementów, które zapewniają większą dokładność i odporność tych zegarków.

Zegarek Casio Vintage - jaki model wybrać?

Linia Casio Vintage jest niewątpliwie zróżnicowana i dzięki temu dopasowana do każdego użytkownika, który tylko zapragnie posiadać podobny zegarek. Jesteś jednym z tych użytkowników, prawda? Dlatego wybierz spośród licznych kolekcji! Świetnym wyborem jest oczywiście zachowawcza i tradycyjna linia Casio Vintage Classic, o wyglądzie najbardziej zbliżonym do modeli z lat 80!

Dla spragnionych nieco innego wyglądu, idealnym rozwiązaniem będzie seria Casio Vintage Instashape, wyróżniająca się minimalistycznym projektem tarczy, ale za to doskonale reprezentująca współczesny design, pasujący do nowoczesnych i żądnych przygód młodych ludzi. Ale jeśli mielibyśmy polecić modele Casio Vintage, to jakie wybrać?

Zegarek Casio Vintage Black – dla spragnionych ruchu

Ten model należy do najpopularniejszych wśród zegarków Casio Vintage. Dzięki uniwersalnemu czarnemu kolorowi jest dopasowany do każdego stylu, a wykonanie z tworzywa sztucznego zapewnia mu sportowy wygląd i dynamiczny charakter. Jest to także fantastyczna propozycja dla osób, które poszukują alternatywy wobec zegarków sportowych o dużych rozmiarach – Casio Vintage Black cechuje się kompaktowością i lekkością, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako dodatek dla aktywnych ludzi, którym zależy przede wszystkim na mobilności i wygodzie.

Zegarek Casio Vintage Black

Zegarek Casio Vintage Gold – ponadczasowa klasyka

Ten model to klasyka nad klasyki. Model Casio Vintage w kolorze złotym jest najlepszym sposobem na pokazanie własnego przywiązania do epoki oraz fascynacji magicznym czasem lat 80. i 90. - czasem głośnych imprez, świateł laserów i rozpoczynającej się fascynacji muzyką syntezatorową. Jeśli jesteś osobą, którą wciąż pociąga ten miniony klimat i jednocześnie chcesz zerwać ze współczesnym designem na rzecz wyjątkowego klimatu sprzed trzydziestu lat – to coś dla Ciebie.

Zegarki Casio Vintage, znane wcześniej jako Casio Retro, będą doskonałym towarzyszem na każdą imprezę oraz wspaniałą pomocą podczas codziennego użytkowania. Wybierz teraz jeden z nich i poczuj magiczny klimat lat osiemdziesiątych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, kto powinien nosić takie zegarki, zajrzyj do naszego artykułu na temat tego, dla kogo przeznaczone są zegarki cyfrowe.


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.