Kto nie rozpoznaje kultowych zegarków Casio Vintage? Ponadczasowe modele to już synonim mody lat 80/90. Wypuszczone w 1974 roku pierwsze urządzenia wzbudziły prawdziwe zainteresowanie wśród młodzieży. Nowość na rynku, jaką był zegarek wyposażony w tarczę z kalkulatorem, zdobył popularność do tego stopnia, że po 40 latach wciąż pozostaje obiektem marzeń zarówno dorosłego już pokolenia, jak i młodszych milenialsów.

czytaj dalej

Zegarki Casio Vintage Instashape

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Modyfikując nieco design, Casio wprowadziło do swojej oferty modele o unowocześnionej wersji, uzupełniając ją o kolejne propozycje w stylu retro, jednocześnie zachowując tradycję produkcyjną dotyczącą budowy i wykorzystywanych materiałów. Już teraz spraw sobie zegarki Casio Vintage Instashape!

Zegarki Casio Vintage Instashape - czym się różni? 

To, co charakteryzuje kolekcję Instashape to klasyczne, zgrabne kształty połączone z piękną kolorystyką. Chociaż kolekcja Casio Vintage Instashape odbiega nieco od charakterystycznych zegarków Casio Vintage, które wyposażono w cyfrowe wyświetlacze, to wciąż jest chętnie wybierana właśnie przez swoją prostotę i uniwersalność. W ofercie znajdziemy koperty zarówno o okrągłym, jak i kwadratowym kształcie - każdy model wykonany jest ze stali szlachetnej, którą charakteryzuje odporność na korozję. Styl retro w przypadku kolekcji Casio Vintage Perfect Square to minimalistyczne zdobnictwo tarcz, a w szczególności charakterystyczna stylistyka indeksów. Oprócz wyjątkowego designu warto zwrócić uwagę na dokładność i jakość wykorzystywanych materiałów m.in. umieszczonego w kopercie popularnego kwarcu. 

Zegarki damskie na skórzanym pasku, czy meshowej bransolecie? - Casio Vintage Instashape 

Kojarzona ze stylem vintage stylistyka to również klasyczne zegarki o charakterystycznych okrągłych kopertach, prostych, skórzanych paskach i tarczach wyposażonych w niewielki datownik, czytelne indeksy oraz małe logo marki. Modele z serii CASIO VINTAGE Classic to także ciekawe połączenia kolorystyczne, m.in. zestawienie złotej powłoki stali z brązowym paskiem i białym cyferblatem. W poszukiwaniu eleganckich modeli warto zatrzymać oko na zegarkach, których koperty zawieszono na meshowych bransoletach o powłoce w odcieniach czerni, czy różowego złota. Jak się okazuje, pojęcie vintage dla producentów Casio nie musi oznaczać wyłącznie znanego nam wszystkim modelu, ale może być także synonimem klasycznych rozwiązań. Zobacz, czym jeszcze zaskakuje styl retro i zobacz pełną ofertę producenta.