Wyjątkowość zegarków Casio Vintage polega na ich uniwersalnym charakterze - każdy model w inny sposób podkreśli styl właściciela. Kultowe modele w stylu vintage odnajdują swoich fanów zarówno w młodym pokoleniu, jak i starszych już millenialsach, pragnących wrócić do najlepszych czasów dzieciństwa. Zegarki Casio Vintage to symbol lat 90,a jednocześnie oldschoolowy klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody.

czytaj dalej

Zegarki Casio Vintage Midi

(2)

Popularność
 1. Bestseller-10%
  Zegarek damski Casio VINTAGE Midi Zegarek damski Casio VINTAGE Midi
  Darmowa dostawa 24h
  209,00 zł 188,00 zł

  Casio Vintage Midi LA680WEA-7EF

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. -30%
  Zegarek damski Casio VINTAGE Midi Zegarek damski Casio VINTAGE Midi
  Darmowa dostawa 24h
  319,00 zł 223,00 zł

  Casio Vintage Midi LA680WEGA-9ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Casio Vitage to kwintesencja stylu lat 90., który obecnie świeci triumfy na ulicach miast. Nic dziwnego - ciekawy design i najwyższa jakość Casio Vintage sprawia, że są to modele na lata. Sprawdź naszą ofertę na serię Casio Vintage Midi i zdecyduj się na jeden z zegarków z tej kolekcji.

Zegarki Casio Vintage Midi - praktyczne rozwiązania w kultowym wydaniu

W przypadku zegarków Casio Vintage Midi wybór idealnego modelu w stylu retro nie powinien przyprawiać kłopotów. Producenci wypuścili na rynek kilka wersji zegarka, dbając o to, by spełnił wymagania każdego klienta. Seria Midi to zegarki, których szerokość koperty liczy 29 mm - nie za duży, ani nie za mały model doskonale sprawdzi się u osób, które w subtelny sposób lubią podkreślić styl za pomocą charakterystycznego dodatku. Aspekty wizualne to nie jedyna zaleta zegarków Casio Vintage Midi - urządzenia wyposażone są w funkcję alarmu dziennego, kalendarz automatyczny oraz stoper, co sprawia, że mogą być także wykorzystywane, jako praktyczne urządzenie przypominające o spotkaniach lub dokładnie zmierzą czas i sprawdzą się podczas lekkiego treningu.