Japońska firma Casio to jeden z najsłynniejszych i najbardziej cenionych producentów zegarków na świecie. Sportowe zegarki tej firmy są kojarzone przede wszystkim z aktywnym stylem życia, zamiłowaniem do sportów ekstremalnych oraz odwagą i chęcią wyróżnienia. Nic dziwnego, że z firmą Casio chętnie współpracują sportowcy i inne znane postacie, tworząc we współpracy z najlepszymi projektantami swoje własne, limitowane kolekcje. Znalezienie zegarków z tych kolekcji nie jest łatwe – są one produkowane w niewielkich seriach i niemal natychmiast wykupywane przez fanów marki.

czytaj dalej

Zegarki Limitowane Casio

(2)

Popularność
 1. LIMITED EDITION
 2. LIMITED EDITION
  -10%
  Zegarek Casio G-SHOCK Full Metal Limited Edition Zegarek Casio G-SHOCK Full Metal Limited Edition
  Darmowa dostawa 24h
  7 899,00 zł 7 109,00 zł

  G-SHOCK Full Metal Limited Edition GMW-B5000TCF-2ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

W naszym sklepie na pewno uda się jednak kupić wymarzony model. Oferujemy zegarki limitowane Casio z kolekcji Casio G-Shock Geometric Limited Edition, Casio G-Shock Nigel Sylvester Limited Edition, Casio G-Shock Eminem Limited Edition, Casio Edifice Red Bull Limited Edition oraz wiele innych.

Limitowane Casio - dla kogo?

Kolekcja Casio G-Shock Geometric Limited Edition to bogato wyposażone modele sportowe, stworzone z myślą o żyjących aktywnie osobach. Są to zegarki męskie, o nowoczesnym, dynamicznym wzornictwie, utrzymane w kolorystyce uniwersalnej czerni. Zegarki limitowane Casio z tej serii posiadają między innymi takie funkcje, jak rozbudowany stoper, timer z opcją autopowtarzania, kalendarz wskazujący dzień miesiąca, dzień tygodnia oraz rok, różne rodzaje alarmów. Zegarek świetnie sprawdzi się podczas uprawiania sportów, także wodnych – jest wodoodporny na poziomie do 200 metrów.

Ambasadorzy limitowanych zegarków Casio

Zegarki limitowane Casio G-Shock Nigel Sylvester Limited Edition zostały stworzone we współpracy z Nigelem Sylvestrem, słynnym amerykańskim Riderem BMX, znanym z wykonywania niezwykłych tricków na rowerze. Zegarek posiada bardzo dokładny mechanizm kwarcowy, notujący odchylenia jedynie +/- 10 sekund w ciągu 30 dni. Został również wyposażony w słynny już system antywstrząsowy G-Shock, którego od wielu lat ambasadorem jest właśnie Nigel Sylvester. Elementami świadczącymi o oryginalności prezentowanych w tej kolekcji modeli są wygrawerowane na kopercie inicjały oraz autograf znanego sportowca.

Co znajdziemy w ofercie limitowanych zegarków Casio?

W naszym sklepie można znaleźć również zegarki limitowane Casio G-Shock Eminem Limited Edition, których patronem jest znany amerykański raper, Eminem. Charakterystyczne dla zegarków z tej serii jest oszczędne, nowoczesne wzornictwo. W prostej, czarnej kopercie zamknięty został elektroniczny wyświetlacz pokazujący między innymi datę, godzinę oraz wskazania stopera. W zegarkach z tej kolekcji znajduje się system antywstrząsowy G-Shock, który chroni zegarek podczas uprawiania sportów ekstremalnych.

Kolekcja Edifice Red Bull Limited Edition to zegarki limitowane Casio firmowane nazwą jednego z najpopularniejszych napojów energetycznych na świecie. Firma Red Bull, która brała udział w tworzeniu zegarków, jest znana również ze sponsorowania wyjątkowych wydarzeń sportowych takich jak wyścigi Formula 1. Od innych zegarków Casio modele z tej serii odróżniają się klasyczną tarczą ze wskazówkami, ozdobioną kolorowymi chronografami w postaci niewielkich tarcz. Na tarczy znajduje się także wyróżniające się logo marki Red Bull.