Wśród fanów zegarków dużą grupę stanowią ci, którzy nie wyobrażają sobie posiadania modelu bez dodatkowej sub-tarczy w postaci chronografu. Dla niektórych stanowi ona element ozdobny, dla innych jest funkcją potrzebną do wykonywania codziennych treningów. Casio dobrze o tym wie, dlatego stworzyło różnorodne modele, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Wybierz model, który idealnie dopasuje się do twoich potrzeb.

czytaj dalej

Zegarki Casio Chronograph

(18)

Popularność
 1. Zegarek męski Casio EDIFICE Chronograph Zegarek męski Casio EDIFICE Chronograph
  Darmowa dostawa 24H
  944,00 zł

  Edifice Chronograph EFR-S572DC-1AVUEF

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Casio EDIFICE Chronograph Zegarek męski Casio EDIFICE Chronograph
  Darmowa dostawa 24H
  566,00 zł

  Edifice Casio Chronograph EFR-556L-1AVUEF

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek męski Casio EDIFICE Chronograph Zegarek męski Casio EDIFICE Chronograph
  Darmowa dostawa 24H
  615,00 zł

  Edifice Casio Chronograph EFR-547D-1AVUEF

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Doskonałe, luksusowe zegarki premium to świetny wybór dla każdego, kto poszukuje nietuzinkowego modelu i pragnie szczycić się posiadaniem unikalnego zegarka. Wybierz już teraz jeden z tych luksusowych zegarków Casio Chronograph i przekonaj się o ich wysokiej jakości.

Czym jest chronograf?

To nic innego jak komplikacja mechanizmu zegarka, która polega na odmierzaniu czasu i pełni funkcję stopera. Wraz z naciśnięciem dodatkowych przycisków znajdujących się obok koronki, możemy zacząć odmierzać, zatrzymać lub wyzerować nasz licznik. W zależności od modelu Casio, chronograf może liczyć czas od dziesiątych części sekundy nawet do godziny.

Casio z chronografem - sportowy design

Sportowcy, trenerzy, w-fiści to grupa, która najczęściej wybiera modele uzupełnione chronograf. Trudno się dziwić, dodatkowy stoper w zegarkach analogowych znacznie ułatwia trening i pracę. Fanom pływania i krótkodystansowych biegów zdecydowanie poleca się zegarek męski Casio Basic Chrono, którego dwie tarcze pokazują nam czas w sekundach oraz w minutach. Model ten mierzy czas do 30 minut i posiada wodoszczelność klasy 10 ATM, co pozwala na pływanie z nim w basenie. Osoby, które szukają bardziej precyzyjnych chronografów Casio powinny przyjrzeć się serii EDIFICE Momentum Racing Chrono, które pozwalają na odmierzanie czasu w częściach dziesiętnych sekundy. Casio wypuściło także linię, która zadowoli fanów F1 - Zegarek męski EDIFICE Scuderia Toro Rosso to odmierzy czas w sekundach do 10 minut.

Elegancki model Casio z chronografem

Zegarek Casio z chronografem może też stanowić element ozdobny, który świetnie sprawdzi się jako dodatek do garnituru. W tym gronie znajdą się modele EDIFICE Momentum oraz EDIFICE Momentum Sporty Chronograph - na stronie Zegarownia.pl znajdziesz opcje zarówno na brązowym eleganckim pasku, jak i w wersjach ze stalową bransoletą. Wyjątkowo elegancki zegarek w klasycznej kolorystyce to model Casio EDIFICE Chronograph EFR-547L-7AVUEF. Zjedź na dół i odkryj jeszcze więcej modeli. Zadecyduj, jaki styl pasuje do ciebie najbardziej i wybierz zegarek, który spełni twoje wszystkie oczekiwania.