Zegarki Casio G-Shock GA-700 stanowi znakomity wybór dla każdej osoby, poszukującej zegarka sportowego, o niesłychanej wręcz odporności na wszelkie uszkodzenia. Jednocześnie są to modele utrzymane w konkurencyjnych cenach, co w połączeniu z ich funkcjonalnością zawsze daje gwarancję udanego zakupu. Charakterystyczny wygląd zegarków G-Shock oraz uznanie, jakim cieszą się na całym świecie pozwoliły im wejść na poziom czasomierzy kultowych.

czytaj dalej

Zegarki Casio G-Shock Ga-700-Ga-710 Series

(3)

Popularność
 1. LIMITED EDITION
  -10%
  Zegarek Casio G-SHOCK Style 90'S Full Metal Case Limited Zegarek Casio G-SHOCK Style 90'S Full Metal Case Limited
  Darmowa dostawa 24h
  2 599,00 zł 2 339,00 zł

  G-SHOCK Casio Full Metal Case Limited GMW-B5000D-1ER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Casio G-SHOCK Zegarek męski Casio G-SHOCK
  Darmowa dostawa 24h
  674,00 zł

  G-SHOCK Casio GA-710GB-1AER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Bestseller
  Zegarek męski Casio G-SHOCK Zegarek męski Casio G-SHOCK
  Darmowa dostawa 24h
  566,00 zł

  G-SHOCK Casio GA-700-1BER

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Casio to zegarki najwyższej jakości. Nic więc dziwnego, że są to prawdziwe bestsellery, które sprzedają się z niesłabnącą chcią na całym świecie. Poznaj Casio G-Shock GA-700 i wypróbuj niezniszczalny zegarek dla aktywnych.

Oferta zegarków Casio G-Shock GA-700

Najnowsze Casio G-Shock GA-700 kontynuują doskonałą passę kolekcji, a przy tym są jeszcze w większym stopniu czytelne oraz proponują zupełnie nowy design, który z pewnością spodoba się każdemu fanowi Casio. Najmłodsze czasomierze japońskiego producenta są dostępne w pięciu różnych stylach kolorystycznych – czarnym, białym, czerwonym, granatowym, a także czarno – czerwonym. Nowe G – Shocki zaopatrzono w hybrydowy cyferblat, zaopatrzony w cyfrowy wyświetlacz oraz analogową tarczę, natomiast wykonanie całości w formie trójwymiarowej pozwoliło uzyskać zwiększony poziom kontrastu i przejrzystości. Należy przy tym dodać, że jeszcze w większym stopniu zabieg ten nadaje zegarkowi oryginalnego oraz sportowego charakteru. Całość uzupełnia wykonanie elementów koperty i paska z wygodnego w noszeniu tworzywa sztucznego oraz mineralne szkiełko, dobrze chroniące tarczę zarówno przed zarysowaniami co obtłuczeniami.

Zegarki Casio G-Shock GA-700 dla aktywnych

Casio G-Shock GA-700 zawierają naturalnie wszystkie te elementy, z których słynie opisywana seria zegarków. Są zatem wyposażone w opatentowany przez Casio system antywstrząsowy G-Shock, dzięki któremu czasomierz wytrzyma w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Kwarcowy mechanizm zapewnia bezbłędne liczenie prawidłowego czasu, natomiast zainstalowana wewnątrz bateria wystarczy na ok. 5 lat ciągłej pracy. Czasomierze posiadają również funkcję czasu 24 – godzinnego, a także ma rozbudowany kalendarz, wskazujący właściwą datę dzienną, tygodniową, miesięczną i roczną. W zegarku Casio GA-700 istnieje także możliwość sprawdzenia dodatkowej dowolnej godziny z innej strefy czasowej. Mierzący z dokładnością do 1/100 sek. stoper pozwala na precyzyjny pomiar progu czasowego aż do 24 godzin, natomiast zainstalowany timer odliczy czas od maksymalnie jednej godziny.  Czasomierze Casio G-Shock pozwalają także na ustawienie do pięciu alarmów w ciągu doby – z funkcją drzemki. Wszystkie wspomniane powyżej tryby można bezproblemowo aktywować, w odpowiedni sposób manipulując przyciskami zegarka.

Szeroka funkcjonalność zegarków Casio G-Shock GA-700

Zegarki Casio G-Shock GA-700 wyposażono również w opatentowane przez japońską firmę podświetlenie typu Super Illuminator, uruchamiane albo poprzez ruch nadgarstkiem albo przez wciśnięcie centralnego przycisku. Dodatkowo zegarki można całkowicie wyciszyć, a ich wskazówki pokryto światłochłonną warstwą Neobrite, dzięki czemu będą one widoczne w ciemności nawet po krótkotrwałym naświetleniu. Podobnie jak inne G-Shocki, Ga-700 posiada ustaloną wodoszczelność w klasie 200 m, wobec czego woda nie dostanie się do wnętrza zegarka przy okazji nurkowania z butlą.

Odświeżony Casio GA-700 to nie tylko nowy design, ale również utrzymany wysoki poziom wykonania, chlubnie kontynuujący tradycję G-Shocków. Będzie z pewnością atrakcyjny w równym stopniu dla fanów kolekcji co dla wszystkich osób, poszukujących niezawodnego zegarka sportowego.