Zegarki Ice Watch - 3 propozycje dla każdego!

Ice Watch

Zegarki Ice Watch - 3 propozycje dla każdego!

Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.

08 stycznia 2019

Belgijska marka Ice Watch  istnieje na rynku zegarmistrzowskim zaledwie od 2007 r - mimo krótkiej historii zdążyła zdobyć serca (i nadgarstki) niezliczonej liczby użytkowników z całego świata - zarówno mężczyzn, jak i kobiet oraz najmłodszych. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, że w Zegarowni znajdziesz Ice Watch dla każdego!

 

Zegarki Ice Watch - dlaczego są takie popularne?

Swój sukces marka zawdzięcza niezwykle sprawnemu procesowi produkcyjnemu, dobrej jakości wykorzystywanym materiałom oraz przystępnym cenom, jednak główną przyczyną popularności zegarków Ice Watch jest ich unikalny wygląd, który projektanci starają się dopasować do gustu każdego użytkownika bez względu na płeć czy wiek. Zegarownia spośród ponad 200 dostępnych modeli wybrała najciekawsze zegarki damskie, męskie i dziecięce.

 

Zegarki Ice Watch damskie - 3 najciekawsze modele

 

Zegarek damski Ice Watch Glam Small 000982

 
Zegarek Ice Watch 000982
 

Zegarek damski Ice Watch Glam Small 000982 to charakterystyczne dla urządzeń tej marki połączenie minimalistycznego, eleganckiego designu z materiałami typowymi raczej dla casualowych dodatków. Koperta oraz zestawiony z nią pasek wykonano z silikonu w kolorze czarnym. Utrzymany w tym samym odcieniu cyferblat został przykryty elastycznym szkiełkiem mineralnym. Całość wzbogacono złotymi akcentami. Precyzję chodu gwarantuje japoński mechanizm kwarcowy Miyota. Jedną z największych zalet zegarka jest wysoka wodoszczelność ustalona w klasie 100 metrów - oznacza to, że nie trzeba zdejmować go przed wizytą na basenie lub nurkowaniem na niewielkich głębokościach.

 

Zegarek damski Ice Watch Sunset 016049

 
Zegarek Ice Watch 016049 lifestyle
 

Ten klasyczny, biały Ice-Watch został urozmaicony akcentami odlanymi ze stali szlachetnej w odcieniu różowego złota oraz kolorową, utrzymaną w ciepłych barwach tarczą. Kolorystyka oraz wodoszczelność oceniona w klasie 10 ATM czyni to idealnym dodatkiem do letniego, casualowego outfitu oraz stroju kąpielowego.

 

Zegarek damski Ice Watch Glam Extra Small Pastel 015345

 
Zegarek Ice Watch 015345 lifestyle
 

Zegarek damski Ice Watch Glam Extra Small Pastel 015345 to, dzięki niewielkim rozmiarom oraz pastelowej kolorystyce, model idealny zarówno dla nastolatki, jak i dorosłej kobiety. Ten jasnoniebieski model został wykonany z nieobcierającego skóry, lekkiego silikonu i ozdobiony akcentami w odcieniu różowego złota. Podobnie jak inne zegarki Ice Watch, cechuje go precyzja chodu, którą zapewnia japoński mechanizm kwarcowy oraz wodoszczelność ustanowiona w klasie 10 ATM.

 

Zegarki Ice Watch męskie - 3 propozycje

 

Zegarek męski Ice-Watch Chrono 14944

 

 

Zegarek męski Ice-Watch Chrono 14944 to model w typowym dla projektów tej marki, opływowym kształcie, wyposażony w kilka przydatnych funkcji. Koperta oraz pasek wykonane z ciemnoszarego silikonu zostały połączone z utrzymanym w podobnym odcieniu cyferblatem, za pośrednictwem którego można korzystać z chronografu oraz datownika. Precyzyjne odmierzanie czasu zapewnia mechanizm kwarcowy, zaś ochronę przed jego korozją - wodoszczelność ustalona na poziomie 100 metrów.

 

Zegarek męski Ice Watch Ice Dune 014221

 
Zegarek męski Ice Watch 014221 lifestyle
 

Zegarek męski Ice Watch Ice Dune 014221 docenią mężczyźni, którzy nie boją się żywych, przyciągających wzrok barw. Stanowi on połączenie okrągłej koperty z tworzywa, tekstylnego paska oraz analogowej tarczy z chronografem i datownikiem, którą zabezpiecza szkiełko mineralne. Całość jest utrzymana w odcieniach białym i pomarańczowym.

 

Zegarek męski Ice Watch Vintage 000932

 

 

Zegarek męski Ice Watch Vintage 000932 to model stylizowany na stary i nieco znoszony, co niewątpliwie dodaje mu uroku. Do jego produkcji wykorzystano m.in. tworzywo sztuczne, które do złudzenia przypomina stal szlachetną, a także naturalną skórę. Dokładność chodu gwarantowana przez japoński mechanizm kwarcowy, wodoszczelność ustalona na poziomie 100 metrów oraz wbudowany datownik czynią go zegarkiem idealnym do codziennego użytkowania!

 

Zegarki Ice Watch dla dzieci - który wybrać?

 

Zegarek dziecięcy powinna cechować przede wszystkim wygoda użytkowania i wysoka odporność na urazy. Zegarki dla dzieci Ice-Watch bez trudu sprostają tym wymaganiom. Koperta oraz pasek z przyjemnego skóry silikonu nie obcierają skóry, duże kolorowe cyfry sprzyjają nauce odczytywania godziny, a wodoszczelność ustalona w klasie 100 metrów chroni przed usterką podczas zabaw w wodzie. Sprawdź nasze propozycje!

 

Zegarek dziecięcy Ice Watch Mini 000745

 
Zegarek dziecięcy Ice Watch Mini 000745
 

Niebieski Ice Watch Mini 000745 to model idealny dla chłopca. Składają się na niego okrągła koperta oraz pasek z silikonu oraz biały cyferblat z kolorowymi cyferkami arabskimi, który został przykryty szkiełkiem mineralnym. Podobnie jak zegarki dla dorosłych użytkowników, zegarki dziecięce Ice Watch cechuje napęd w postaci mechanizmu kwarcowego oraz wodoszczelność oceniona w klasie 10 ATM.

 

Zegarek dziecięcy Ice Watch Mini 000747

 
Zegarek dziecięcy Ice Watch Mini 000747
 

Zegarek dziecięcy Ice Watch Mini 000747, tak jak powyższy model, cechuje wykonanie z lekkiego silikonu (tym razem w dziewczęcym, różowym kolorze), precyzja chodu zapewniona przez mechanizm kwarcowy oraz wodoszczelność ustanowiona na poziomie 100 metrów. Kolorowe, czytelne cyfry sprawią, że nauka odczytywania godziny będzie łatwa i przyjemna!.

 

Zegarek dziecięcy Ice Watch Ice Ola Kids 014429

 
Zegarek dziecięcy Ice Watch Ice Ola Kids 014429 lifestyle
 

Zegarek dziecięcy Ice Watch Ice Ola Kids 014429 zaprojektowano z myślą o nieco starszych dzieciach. Czerwono-granatowa kolorystyka sprawia, że będzie odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Mechanizm kwarcowy zasilany baterią oraz wysoka wodoszczelność pozwolą na wygodne użytkowanie przez długie lata!

 

Zegarki Ice Watch w Zegarowni!

 

W Zegarowni znajdziesz ponad 200 zegarków męskich, damskich i dziecięcych Ice-Watch, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zrezygnuj z kupowania podróbek - odwiedź nasz sklep osobiście lub zamów swojego wymarzonego Ice-Watcha online!


Basia Karasińska

Basia trzyma rękę na pulsie, jeśli chodzi o to, co modne i trendy. Również w zegarkach. Jako wielbicielka aktywnego trybu życia, chętnie przebywa w klubie fitness i siłowni. To dzięki niej poznasz możliwości zegarków sportowych i fitness trackerów.