| Model | 550660 41 25 05 (550660.41.25.05) |
|---|---|
| Marka | Roamer |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Szerokość koperty | 41.00 mm |
| Grubość koperty | 10.00 mm |
| Wodoszczelność | 100 metrów |
| Mechanizm | Automatyczny, Swiss Made |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor tarczy | Biały |
| Typ paska | Skórzany |
| Kolor paska | Czarny |
| Rodzaj | Męski |
| EAN | 7630026403047 |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Zegarek męski Roamer Swiss Matic Automatic 550660 41 25 05 świetnie sprawdzi się w zestawieniu z formalnym strojem, a wszystko dzięki klasycznej kolorystyce. Do odlania koperty użyto stal szlachetną, natomiast do wykonania czarnego paska - skóry. Jasny cyferblat tworzy idealne połączenie ze srebrnymi wskazówkami i indeksami, dzięki czemu jest czytelny. Przy godzinie trzeciej umieszczono datownik dni miesiąca. Całość przykrywa szkło szafirowe, które odporne jest na codzienne zarysowania. Za precyzyjny chód urządzenia odpowiada mechanizm automatyczny, który napędzany jest ruchem ręki jego właściciela.

Marka Roamer funkcjonuje od 1888 roku, kiedy to Fritz Mayer założył nową firmę, produkującą skomplikowane mechanizmy wychwytowe. Dopiero od lat dwudziestych XX wieku marka ukierunkowała się na produkcję czasomierzy i, co trzeba koniecznie powiedzieć, potrafiła wypuścić na rynek aż milion doskonałych zegarków. Dbałość o produkt nie zmieniła się z upływem lat, ponieważ Roamer wciąż produkuje jedynie najlepszej jakości produkty.

Zegarek Roamer Swiss Matic Automatic 550660 41 25 05 został wyposażony w m.in.:
Wodoszczelność ustalona na poziomie 10 ATM oznacza, że z zegarkiem na ręku można pływać, a nawet nurkować na niewielkich głębokościach.
Model Roamer Swiss Matic Automatic 550660 41 25 05 zapakowany został w oryginalne pudełko i objęty dwuletnią gwarancją
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Dowiedz się więcej »
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło