Zegarki tytanowe stanowią jeden z ciekawszych rodzajów zegarków w całej branży, gdyż zamieniają powszechnie stosowaną stal szlachetną na nowoczesny tytan – materiał stosowany w licznych gałęziach przemysłu, ale zawsze w tych najnowocześniejszych. Mający wiele zalet i zastosowań znalazł także idealne wykorzystanie w dziedzinie zegarmistrzostwa.

czytaj dalej

Zegarki Tytanowe Adriatica

(15)

Popularność
 1. Zegarek męski Adriatica Titanium Zegarek męski Adriatica Titanium
  Darmowa dostawa 24h
  829,00 zł

  Adriatica Titanium A1171.4214Q

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Adriatica Titanium Zegarek męski Adriatica Titanium
  Darmowa dostawa 24h
  998,00 zł

  Adriatica Classic Titanium A1069.4154Q

  Ocena:
  87%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski Adriatica Tytan Classic Zegarek męski Adriatica Tytan Classic
  Darmowa dostawado 3 dni
  829,00 zł

  Adriatica Tytan Classic A1171.4216Q

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 4. Zegarek męski Adriatica Titanium Zegarek męski Adriatica Titanium
  Darmowa dostawado 3 dni
  978,00 zł

  Adriatica Titanium A8329.4116Q

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 5. Zegarek męski Adriatica Tytan Classic Zegarek męski Adriatica Tytan Classic
  Darmowa dostawado 3 dni
  829,00 zł

  Adriatica Tytan Classic A1171.4213Q

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
Popularność

Tytan to jeden z najlepszych materiałów do produkcji zegarków. Zegarki wykonane z tytanu są dużo lżejsze oraz bardziej wytrzymałe, dlatego spodobają się nawet najbardziej wymagającym fanom sztuki zegarmistrzowskiej. Koperty oraz bransolety wykonane z tego materiału mają również właściwości hipoalergiczne, dlatego dedydowane są one dla alergików. A ty, dlaczego nie masz jeszcze zegarka tytanowego?

Unikalny wygląd zegarków Adriatica Titanium

Wygląd tytanowych zegarków sprawia, że wydają się one niezwykle masywne i ciężkie – to tylko złudzenie! Są bowiem bardzo lekkie, bo aż o 40 procent lżejsze od stali. Pozwala to na dużo bardziej komfortowe korzystanie z zegarka. Obniżona waga jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla kobiet, wśród których często znaleźć można użytkowniczki decydujące się na jak najlżejsze modele.

Tytan charakteryzuje jednak nie tylko wysoka lekkość, ale też niezwykła wytrzymałość, przewyższająca stal szlachetną. Materiału tego używa się do konstruowania promów kosmicznych, które muszą wytrzymywać skrajne warunki – wyjątkowo niskie ciśnienie, temperaturę a także przeciążenie. Tytan w zegarkach Adriatica nie musi pokonywać aż takich przeciwności, za to doskonale chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zarysowaniami. W połączeniu ze szkiełkiem szafirowym wykorzystywanym w niektórych modelach, zegarki Adriatica Titanium staną się doskonałym i niezawodnym przedmiotem, którego wysoka odporność pozwoli na zachowanie go w nienaruszonym stanie przez wiele lat.

Wyjątkowa wygoda tytanowych zegarków Adriatica

Koperta oraz bransoleta w tych modelach zostały wykonane z tytanu najwyższej jakości, dzięki czemu nie uczulają, posiadają właściwości antyalergiczne, co szczególnie cenione jest przez osoby, które są uczulone na różnego rodzaju metale. W dodatku lekkość tytanu sprawia, że noszenie zegarka jest wyjątkowo komfortowe i po pewnym czasie użytkownik przestaje odczuwać jego obecność.