Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI CALVIN KLEIN (CK)

ZEGARKI CALVIN KLEIN (CK)

. Calvin Klein to niewątpliwie topowa marka, rozpoznawana na całym świecie nawet przez ludzi, dla których moda nie odgrywa w życiu znaczącej roli. Powstała w latach 60-tych, założona przez amerykańskiego projektanta. Początkowo specjalizowała się w designie odzieży jeansowej, głównie spodni uniseks. Pomysł stworzenia jednego modelu ubrań dedykowanych jednocześnie dla kobiet i mężczyzn był na tyle oryginalny, że szybko zyskał popularność. Firma w krótkim czasie stała się imperium przynoszącym milionowe zyski. Obecnie spod marki CK wychodzą projekty 8 prestiżowych linii. Dodatkowo oferta rozszerzyła się o takie działy jak zegarki,  biżuteria, obuwie, perfumy, bielizna, okulary przeciwsłoneczne, czyli wszystkie dodatki, które tworzą całość stylizacji.


         CK kojarzy się z elegancką prostotą, niebanalnym designem i niebywałą dbałością o szczegóły wykonania produktów. Styl zegarków CK jest bardzo charakterystyczny i niepowtarzalny. Odchodzi od klasycznego wzoru i kształtu. Jest nowoczesny, ale jednocześnie minimalistyczny dzięki stonowanej kolorystyce i delikatnym ozdobom. Dziś ponad 200 różnych szwajcarskich modeli zdobi witryny sklepowe w ponad 60 krajach.


         Zegarki CK od początku miały spełniać nie tylko oczekiwania estetyczne, ale też dorównywać jakością szwajcarskim producentom zegarków. W zegarkach CK wykorzystywane są mechanizmy ETA. Te same, kótre posiadają modele wielu uznanych szwajcarskich marek. Dzięki współpracy CK z firmą Swatchgroup  wszystkie kolekcje łączą ze sobą styl fashion z precyzją i najlepszym wykonaniem każdego czasomierza.


         Nasz sklep internetowy z zegarkami Calvin Klein – Zegarownia.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki.  Wszystkie damkie i męskie zegarki CK zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję obowiązującą na terenie całego kraju i zapakowane są w oryginalne opakowania.

Największy wybór zegarków Calvin Klein w Polsce ✔ Autoryzowany dystrybutor marki Calvin Klein ✔ DOSTAWA GRATIS ★ Niskie ceny ★

Nie znaleziono pasujących produktów.