Poznaj włoski styl marki Chronostar. Firma ta powstała po to, by jak najdokładniej ukazać temperament Włochów. Zegarki tej marki to doskonała jakość materiałów oraz styl rodem z włoskich salonów mody. Nic więc dziwnego, że koncern w bardzo szybkim czasie zyskał bardzo dużą popularność. W ofercie marki Chronostar znajduje się około 30 kolekcji, dlatego doskonale wpasuje się w potrzeby każdego użytkownika.

czytaj dalej

Zegarki Chronostar

(2)

Popularność
 1. -40%
  Zegarek damski Chronostar Majesty Zegarek damski Chronostar Majesty
  Darmowa dostawa 24H
  310,00 zł 186,00 zł

  Chronostar Majesty R3753272511

  Darmowa dostawa 24H
 2. -38%
Popularność

Zegarki Chronostar powstały niespełna trzydzieści lat temu, a jednak wielu producentów, funkcjonujących na rynku dużo dłużej, mogłoby pozazdrościć Chronostarowi tak błyskawicznego rozwoju, jak i ewolucji w dziedzinie interesujących wizualnie zegarków, przyciągających spojrzenia. Czy warto wybrać zegarki Chronostar? Przekonaj się!

Początki unikalnej marki zegarków Chronostar

Zegarki Chronostar narodziły się we Włoszech pod koniec lat osiemdziesiątych. Wówczas niemal cały świat skupiony był wokół mody włoskiej i czerpał inspiracje właśnie z tego kraju. Marka Chronostar wykorzystała okazję i postanowiła zbudować swoją pozycję dzięki jak najdokładniejszemu odwzorowaniu stylu Italii w projektowanych zegarkach. Dzięki temu możliwe stało się otworzenie drogi marce Chronostar do czołówki jednych z najlepiej wykonanych zegarków i jednoczesnego dynamicznego rozwoju firmy.

Dalszą ekspansję marki Chronostar na rynku zegarków wspomógł koncern Morellato – należące do tej marki paski do zegarków wykorzystywane są już przez dziesiątki marek, a połączenie Chronostar i Morellato zaowocowało jeszcze szybszym rozwojem i wypuszczaniem coraz to nowych kolekcji. Obecnie w ofercie Chronostar znajduje się niemal trzydzieści kolekcji, które dzięki swojej różnorodności wspaniale dopasowują się do potrzeb każdego użytkownika.

Czy warto wybrać zegarek Chronostar?

Marka Chronostar należy do tych producentów zegarków, którzy w swoje produkty wkładają nie tylko wiele serca, ale także wysokiej jakości elementy. Dzięki temu zegarki te są nie tylko świetnie zaprojektowane, ale również bardzo funkcjonalne i niezawodne. Wybierz zegarki Chronostar, jeśli zależy Ci na stylowym wyglądzie i unikalnym projekcie rodem z włoskich salonów mody i przekonaj się o wysokiej jakości tych niezwykłych zegarków.

Zegarki Chronostar – niezwykły włoski wygląd

Wśród zegarków Chronostar można wyróżnić kilka zasadniczych koncepcji, z którymi powstawały poszczególne linie. Pierwsza z nich to zachowanie klasy i elegancji i do niej należą modele z serii Chronostar Jewel i Chronostar Charles Gent. Kolekcja Jewel to damska linia, którą wyróżniają prostota wykonania przy jednoczesnym czarowaniu połyskiem i biżuteryjnością. To zegarki stworzone dla kobiet, które w każdej chwili chcą wyglądać tak, jakby właśnie szły na wytworny raut lub uroczystą kolację. W tym pomagają szczególnie stonowane kolory tarcz oraz indeksy, przypominające kamienie szlachetne. Tymczasem kolekcja Chronostar Charles Gent to idealny wybór dla panów przywiązanych do stylistyki vintage, którzy poszukują kompromisu między modnym wyglądem a gustowną elegancją rodem z dawnych lat. Minimalistyczne tarcze przecinają wskazówki w formie klasycznych strzałek, a wypukłe szkiełka otaczają koperty w tradycyjnych kolorach złota i srebra.

Oficjalny Sprzedawca Chronostar - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

W swojej ofercie posiadamy zegarki Chronostar z licencjonowanej dystrybucji. Zachęcamy do zakupu poprzez nasz sklep stacjonarny oraz internetowy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, jak i błyskawiczną wysypkę.

Sklep z zegarkami Chronostar w Warszawie

Zegarki marki Chronostar to nie tylko funkcjonalność, a również moda na najwyższym poziomie. Jeśli ważne są dla Ciebie właśnie te elementy, to marka Chronostar jest właśnie dla Ciebie! Odwiedź nasz sklep Zegsrownia i zakup swój ponadczasowy model. Zegarki Chronostar – w Warszawie znajdziesz w najlepszych cenach!