Powstanie najbardziej cenionych manufaktur zapoczątkowała zazwyczaj unikalna wizja i indywidualne podejście do produkcji zegarków. Nie inaczej było w przypadku CT Suderia - marki, której największą inspiracją był Ariodante Margaritelli - oddany, włoski zegarmistrz, przygotowujący urządzenia dla wojsk podczas I i II wojny światowej. CT Suderia skupia się na produkcji wysokiej klasy urządzeń, których stylistyka nawiązuje do elitarnego świata Café Racer, a wyposażenie i budowa jest spuścizną po dziadku właściciela - wspomnianego Ariodante Margaritelli.

czytaj dalej

Zegarki Ct Scuderia

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Część marek powstaje założona przez XIX-wiecznych zegarmistrzów, część – inspirowana nimi. Tak było właśnie z marką CT Scuderia, którą założył doświadczony zegarmistrz, współpracownik takich firm jak Fossil czy Emporio Armani. Wreszcie Enrico Margaritelli, inspirując się swoim dziadkiem, również zegarmistrzem, postanowił rozpocząć własną karierę jako indywidualny wytwórca zegarków.

Pasja do sportu i zegarmistrzostwa w zegarkach CT Scuderia

Zegarki CT Scuderia powstały w wyniku ogromnej fascynacji fachem zegarmistrzowskim. Dzięki temu zyskały niebagatelny powód do nieustannego sięgania wyżej i ciągłego wzbogacania swojej oferty.

Zegarki CT Scuderia bez wyjątku reprezentują sportowy, dynamiczny wygląd, charakterystyczny dla wszelkich włoskich Scuderii. Dzięki temu nawiązują one do szybkich aut i emocjonujących wyścigów – będą zatem doskonałe dla każdego, kto odnajduje się w świecie motoryzacji i nie waha się rozwijać błyskawicznych prędkości, aby osiągać swoje cele.

Wybierz już teraz włoskie zegarki CT Scuderia i sprawdź, czy pasują do Twojego stylu. Zobacz, jak doskonale będziesz się w nich prezentował, wsiadaj w samochód i pokaż, że jesteś stworzony do siedzenia za kółkiem!

Oficjalny Sprzedawca CT Scuderia - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wybierając zegarki CT Scuderia w naszym sklepie, otrzymujesz oryginalne, wyprodukowane we Włoszech modele bezpośrednio od producenta. Sprowadzone zostały przez licencjonowanego dystrybutora, co jest gwarancją ich wysokiej jakości. Wybieraj zegarki tylko u sprawdzonych, autoryzowanych sprzedawców.

CT Scuderia zegarki w Warszawie

Zobacz, czym wyróżnia się marka CT Scuderia. Sklep w Warszawie oferuje szeroki asortyment i mnogość modeli, dzięki czemu znajdziesz zegarek, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Nasz sklep z zegarkami CT Scuderia w Warszawie to najlepszy wybór - nie czekaj i odwiedź nas na Alei Wincentego Witosa 31.