Doodle to marka, która zachwyca swoim wyglądem. Tworzy projekty, które na pewną będą przyciągały wzrok. Już teraz sprawdź, który z zegarków z bogatej oferty tej marki, podkreśli Twój wyjątkowy styl!

czytaj dalej

Zegarki Doodle

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Doodle to marka, która od niedawna cieszy nas swoimi projektami, ale zdecydowanie warto ją poznać! Jest to marka, która tworzy zegarki z najlepszych materiałów, które zachwycają swoim wyglądem. A który z nich podoba się Tobie?

Zegarki Doodle - marka, która Cię zachwyci

Doodle pokazuje młodość i energię życia w każdym swoim modelu. Zegarki Doodle mogą być zabawne, inspirujące i sprawiają, że dobrze wyglądasz. Dzięki nim podkreślisz swój wyjątkowy styl, niezależnie od tego czy jest w stylu pin-up, czy rockowym. Nic dziwnego, że marka wykorzystuje w swojej kolekcji motyw tatuaży, ponieważ zegarki, które tworzą mają być manifestacją Twojego stylu, który towarzyszy Ci całe życie.

Doodle - zegarek jak tatuaż

Projektanci marki Doodle obrali sobie jeden kierunek tworząc swoje modele - ma być to jedna koncepcja w pięciu różnych kolekcjach. Tak właśnie powstały serie Tattoo, Oriental, American, Nature oraz Santa Muerte. Każda z nich jest wyjątkowa i posiada bardzo zróżnicowaną kolorystykę oraz wzory. Seria Tattoo to pokłon bogatej tradycji ozdabiania ciała tatuażami. Modele z tej serii wyglądają jak rękaw tatuażu wykonany u najlepszego artysty. Znajdziemy tu wzory, które odnajdziemy również na ciałach wielu ludzi. Jest to ciekawe urozmaicenie każdej stylizacji.

Przedłużeniem serii Tattoo jest kolekcja Santa Muerte. Modele z tej serii ozdobione są pięknymi wzorami czaszek, które znamy przede wszystkim z bogatej tradycji meksykańskiego Dia de los Muertos, czyli Święta Zmarłych. Calavera (Sugar skull), bo tak nazywa się ten wzór, pochodzi z ręcznie robionych ozdób na groby bliskich osób, jednak obecnie kojarzone są przede wszystkim ze wzorami tatuażowymi. Są one kolorowe i dodadzą energii każdej stylizacji.

Zegarki Doodle - wolisz styl retro, czy orient?

Wraz z popularyzacją Ameryki, doszło do popularyzacji tejże kultury. Doodle w serii America ukazuje jak bardzo zakorzeniona jest ona w naszych umysłach. Zegarki z tej kolekcji to przede wszystkim próba ukazania stylu pin-up. Trend z lat 40. i 50. jest obecny i popularny również dzisiaj. Wśród modeli z tej serii nie brakuje wzorów kobiecych oraz marynistycznych, z których znany jest ten styl.

Kolekcja, która również podkreśli kobiecy styl oraz otaczający nas świat, jest seria Nature. Zegarki te to przede wszystkim wzory związane z florą i fauną, które ukazane są na jasnym tle. Bardzo dobrze sprawdzą się jako uzupełnienie delikatnego stylu, ponieważ nie rzucają się tak w oczy, jak pozostałe serie tej marki.

Jesteś fanem kultury wschodu? Seria Oriental jest skrojona właśnie dla Ciebie! Modele z tej kolekcji to prawdziwa kwintesencja kultury Indii, Chin oraz Japonii. Znajdziemy w niej wzory indyjskich bogów, kwiatowe i zwierzęce oraz znane na całym świecie smoki. Podkreśl swój kolorowy i wyjątkowy styl dzięki zegarkom marki Doodle.

Zegarki Doodle - wyróżnij się w tłumie

Doodle oferuje modele, które można podzielić na damskie, męski i unisex. Różnią się one jedynie wielkością koperty, z wykorzystaniem tych samych materiałów i unikatowych wzorów. Każdy z nas może zatem wybrać ten, który podoba mu się bardziej, niezależnie od płci, upodobań, czy wieku.

Obecnie klasyczne zegarki święcą triumfy. Dzięki nim każdy wygląda bardzo podobnie. Jeśli kupując zegarek najważniejsze jest dla Ciebie urozmaicenie oraz nadanie barw codziennym stylizacjom, to zegarki Doodle są właśnie dla Ciebie! Wyróżniaj się w tłumie dzięki zegarkom tej marki.

Sklep z zegarkami Doodle w Warszawie

Zobacz szeroką ofertę zegarków w naszym sklepie! Doodle to tylko jedna z wielu marek, jakie możesz tu znaleźć. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym lub odwiedź nasz salon w Warszawie - zegarki Doodle czekają na Ciebie!

Oficjalny Sprzedawca Doodle - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Sklep Zegarownia oferuje oryginalne zegarki Doodle dostarczane z oficjalnej dystrybucji marki w Polsce. Zapewniamy szybką wysyłkę towaru zamówionego w sklepie internetowym. Zapraszamy również do zakupów w salonie stacjonarnym.