Doxa SUB to marka mająca w swoim DNA miłość do głębin i pływania. Woda to życie, a nurkowanie to pasja, Doxa SUB rozumie tę zależność, dlatego jej zegarki tworzone są z myślą o tych, dla których nie istnieje życie bez schodzenia w głębiny. Producent wykorzystał najnowsze technologie, tworząc profesjonalne zegarki do nurkowania na ogromne głębokości - kolekcja Doxa SUB 300T jest tego najlepszym dowodem.

czytaj dalej

Zegarki Doxa SUB 300T

(1)

Popularność
 1. -20%
  Zegarek męski Doxa Sub 300T Divingstar Zegarek męski Doxa Sub 300T Divingstar
  Darmowa dostawa 24h
  9 400,00 zł 7 520,00 zł

  Doxa Sub 300T Divingstar 840.10.361.31

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

W sklepie Zegarownia znajdziesz zegarki od najlepszych producentów, którzy oferują modele najwyższej jakości. Doxa SUB znajduje się w gronie naszych marek, a jej kolekcja Doxa SUB 300T jest odpowiedzią na potrzeby profesjonalnych nurków i pasjonatów divingu na ogromne głębokości. Modele 300T to nie tylko potężne narzędzie - to także wyznacznik stylu, a wszystko to dzięki niezwykłemu designowi.

Doxa SUB 300T - zanurz się tak, jak kochasz

Seria Doxa SUB 300T to kolekcja, która pozwala ci na realizację twoich marzeń związanych z podwodnym światem. Zegarki męskie Doxa SUB 300T podkreślą twój styl, jednocześnie zapewniając pełne bezpieczeństwo w trakcie schodzenia pod wodę z pełnym oprzyrządowaniem. Zanurz się tak głęboko, jak tylko chcesz i poczuj smak podwodnej przygody z modelem Doxa SUB 300T na ręku! Atlantyda tylko czeka, byś ją odnalazł.

Zegarki Doxa SUB 300T dla profesjonalnych nurków

Marka Doxa SUB chce wspierać tych, dla których nurkowanie jest czymś znacznie więcej. Pasją, sposobem na życie, pracą. Seria 300T to swoisty hołd, jaki producent oddaje legendarnemu modelowi z 1968 roku. Doxa SUB 300T jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy chcą swoją pasję do nurkowania przenieść na wyższy level. To kolekcja modeli, które cechuje precyzja mechanizmu automatycznego z 38-godzinną rezerwą chodu, mocna luminescencja Super-LumiNova, doskonale widoczna nawet w najgłębszych ciemnościach oraz wysokojakościowe materiały, z których wykonywane są paski i koperty zegarków. Zegarki Doxa SUB 300T to zegarki diver, a ich wodoszczelność jest już legendarna - modele są wodoszczelne w klasie 120 ATM, czyli aż 1200 metrów! Pozwala to na profesjonalne zejścia na dno akwenów, bez niepotrzebnego strachu o zalanie mechanizmów. Warianty kolorystyczne, również te neonowe, pozwalają na dobranie zegarka idealnie pod swój styl. Czytelne cyferblaty są niezwykle ważne dla nurków, ponadto zegarki Doxa SUB 300T posiadają zawór helowy i obrotowy bezel z opatentowanym systemem kalkulacji czasu spędzonego pod wodą. Wszystko to po to, byś mógł bezpiecznie przeżyć swoją podwodną przygodę!