Zegarki Emporio Armani Connected doczekały się swojej czwartej generacji! Dzięki temu mogą poszczycić się posiadaniem niezwykle energooszczędnego systemu bluetooth, pozwalającego na dużo szybsze łączenie się z telefonem. Ponadto jedną z największych nowości jest możliwość płatności zegarkiem a także możliwość sterowania za pomocą komend głosowych. A to jeszcze nie wszystko.

czytaj dalej

Zegarki Emporio Armani Connected

(2)

Popularność
 1. -20%
  Zegarek męski Emporio Armani ART5023 Zegarek męski Emporio Armani ART5023
  Darmowa dostawa 24H
  1 849,00 zł 1 479,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 479,00 zł

  Emporio Armani Connected Matteo ART5023

  Darmowa dostawa 24H
 2. Odlotowe outletowe ⚡️
  -35%
  Zegarek męski Emporio Armani ART5010 Outlet Zegarek męski Emporio Armani ART5010 Outlet
  Darmowa dostawa 24H
  1 927,00 zł 1 249,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 249,00 zł

  Emporio Armani Connected Outlet ART5010-WYP220652

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Zegarki Emporio Armani Connected to nowatorska odpowiedź na zainteresowanie klientów zaawansowanymi technicznie, inteligentnymi urządzeniami. Słynna marka, znana z produkcji luksusowej odzieży i dodatków, po wejściu w świat zegarmistrzostwa i zdobyciu licznych i wiernych klientów zwróciła się w stronę zaawansowanych technologii. Jak sobie z tym radzi?

Profesjonalizm włoskiego producenta zegarków Emporio Armani Connected

Inteligentne zegarki Emporio Armani Connected otwierają zupełnie nowy rozdział wśród zegarków fashion, gdyż łączą się one z najnowszymi technologiami smart, wspomagającymi zarówno obsługę jak i śledzenie aktywności oraz obecność w social mediach. W jaki sposób? Przede wszystkim dzięki nieustannemu połączeniu ze smartfonem dzięki modułowi bluetooth – zegarek otrzymuje informacje z telefonu o powiadomieniach z mediów społecznościowych, o nadchodzących połączeniach i SMS-ach. Jest to zasadnicza funkcja smartwatchy, która w zasadzie je definiuje. Jednak przecież to nie wszystko – zegarki EA Connected to także mierzenie aktywności, takiej jak puls, przebyty dystans oraz kalorie. System Wear OS zapewnia także możliwość odbierania informacji o pogodzie, sterowania muzyką oraz personalizacji tarczy zegarka, dzięki której dobierzesz jego wygląd do własnych upodobań.