Marka Esprit funkcjonuje obecnie jako jeden z najważniejszych graczy na światowym rynku mody – przede wszystkim popularnej odzieży damskiej. Jednak na tym marka Esprit nie poprzestała i od pewnego czasu w ofercie firmy znajdują się też zegarki. Czy spełniają one potrzeby współczesnego wymagającego odbiorcy?

czytaj dalej

Zegarki Esprit

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zrównoważona moda, ciekawe projekty i eko design - właśnie takie są zegarki tworzone przez markę Esprit. Każdy produkt powstał z myślą o tobie, by cię inspirował każdego dnia, a do tego napełniał energią, byś mógł zmieniać świat.

Zegarek Esprit – wyjątkowy model od doświadczonego producenta

Marka Esprit powstała w San Francisco w latach sześćdziesiątych. Wówczas Susie i Doug Tompkins, którzy wcześniej założyli markę North Face, dystrybuowali produkty odzieżowe za pośrednictwem agentki handlowej, sprzedającej ubrania bezpośrednio z samochodu. Sprzedaż okazała się bardzo owocna, a po pewnym czasie Tompkinsowie mogli przekazać zarządzanie sprzedażą profesjonalnemu działowi handlowemu. Dzisiaj marka może poszczycić się funkcjonowaniem w 40 krajach na całym świecie, gdzie funkcjonuje ponad 830 sklepów oraz 15 tysięcy placówek, gdzie sprzedaje się odzież Esprit.

Odzież? Nie tylko! Od 1990 roku marka Esprit pod nazwą „Esprit timewear + jewel” zajmuje się także tworzeniem zegarków i biżuterii. Zegarek Esprit to obecnie jeden z synonimów wysokiej jakości połączonej z modnym i ekskluzywnym wyglądem. Nie wierzysz? Zobacz na własne oczy zegarki, jakie mamy w ofercie.

Zaangażowanie marki Esprit w środowisko i sprawy społeczne

Z pewnością kojarzysz topowe produkty marki i ich unikalny i rozpoznawalny design. Aby móc je tworzyć w sposób fair trade bez szkody dla środowiska, firma Esprit postawiła na ekologiczne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Czym te działania się przejawiają? Po pierwsze, Esprit jako pierwszy wprowadził do sprzedaży produkty o minimalnym szkodliwym wpływie na środowisko. Ich ubrania i akcesoria powstają m.in. z bawełny organicznej, poliestru nadającego się do recyklingu, czy materiałów stworzonych z niejadalnych odpadów z przemysłu rolniczego lub roślinnych surowców przemysłowych (tzw. technologia Archroma's EarthColors®). Po drugie, firma dąży do tego, by zmniejszać szkodliwość procesów produkcyjnych np. z wykorzystaniem dużej ilości wody, czy energii, a także ograniczać wpływ szkodliwych substancji.

Co więcej, marka Esprit, oprócz podążania za „eko modą”, ma na uwadze również dobro społeczeństwa i osób, z którymi pracuje. Akcje społeczne i charytatywne, w które się angażuje, są zawsze na pierwszym miejscu. Stale angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne i charytatywne. Firma pomagała i wspierała działania związane z pomocą dla ofiar tsunami, czy trzęsienia ziemi w Chinach. Dodatkowo współpracuje również z UN Women, czyli organizacją ONZ Kobiet (jest to podmiot Organizacji Narodów Zjednoczonych na rzecz Równości Płci i Wzmocnienia Kobiet) przy projektach mające na celu równe traktowanie obu płci.

Zegarki Esprit – awangardowy styl dla nowoczesnych kobiet

W Polsce obecnie panuje coraz większe zainteresowanie pięknie wykonanymi przedmiotami – nic więc dziwnego, że marka Esprit zyskuje coraz większe uznanie w naszym kraju. Szczególnie najbardziej estetycznie wykonane modele - wśród modnych zegarków Esprit (damskich) należy wymienić przede wszystkim niezwykle popularną kolekcję Esprit Essential Mini. Wyróżnia się ona minimalistycznym designem, który połączono z niewielkimi rozmiarami tego zegarka. W połączeniu dają wysoce estetyczną kombinację, która zdecydowanie spodoba się każdej pani, poszukującej wyważonego dodatku na każdą okazję. Dzięki różnorodnym barwom i kombinacjom kolorystycznym tarcz, pasków i kopert, zegarki te w doskonały sposób łączą się ze współczesnym stylem.

Dla osób spragnionych awangardowej nowości przygotowano kolekcję zegarków Esprit Disc – prezentuje ona inny sposób wyświetlania godziny, a mianowicie zamiast wskazówek, umieszczono dwie obracające się tarcze, na których oznaczone są godziny i minuty. Odpowiednia ich kombinacja wskazuje aktualną godzinę. Jest to świetny wybór dla każdej pani, która poszukuje niecodziennego zegarka, podkreślającego swoim designem nietuzinkowy charakter właścicielki.

Stylowy zegarek Esprit - uniwersalny dodatek dla każdego mężczyzny

Marka zegarków Esprit nie zapomniała także o mężczyznach. W ofercie producenta znajduje się linia zegarków Esprit Linear Chronograph, która dzięki swojemu zachowawczemu charakterowi i wykorzystaniu znanych i popularnych wzorców, w świetny sposób łączy się z dowolną męską stylizacją. Dodatkowo umieszczone chronografy zapewniają możliwość mierzenia czasu w dowolnych okolicznościach co sprawia, że zegarki te doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie wyposażenia kierowcy lub sportowca. Wybierz jedne z zegarków Esprit już teraz i przekonaj się o ich wysokiej jakości i niezwykle estetycznym wykonaniu.

Zegarki Esprit - dla kogo?

Zegarki Esprit są dla osób, które pragną wyrażać siebie, a jednocześnie mają na uwadze dobro środowiska i zrównoważony rozwój. Świetne unikatowe projekty zadowolą najbardziej wymagających poszukiwaczy nowych trendów i nieprzetartych szlaków w modzie. Zarówno panie, jak i panowie z modelami Esprit z pewnością odkryją swój własny i nieprzeciętny styl. Wygląd tych modeli z pewnością przypadnie do gustu młodym i pewnym siebie osobom. Jednak marka nie zapomina o starszych. W kolekcjach znajdują się również zegarki, które cechują się minimalizmem, klasą i wyszukaną elegancją. Również panowie poszukujący dodatku do garnituru znajdą coś, co spełni ich preferencje.

Sklep z zegarkami Esprit w Warszawie

Wybierz jeden z modeli marki Esprit i przekonaj się o znakomitym wykonaniu zegarków tej marki, które będą pasowały w każdej sytuacji. Odwiedź nasz sklep w Warszawie lub wejdź na stronę Zegarownia.pl i sprawdź, dlaczego zegarki marki Esprit cieszą się takim zainteresowaniem wśród naszych klientów. Zegarki Esprit – w Warszawie znajdziesz w najlepszych cenach!

Oficjalny Sprzedawca Esprit - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarki Esprit, jakie możesz znaleźć w naszym sklepie, pochodzą wyłącznie od licencjonowanych dystrybutorów. Jest to gwarancja ich oryginalności oraz wysokiej jakości, co oznacza, że do Twoich rąk trafia produkt stworzony bezpośrednio przez producenta.