Wybór zegarka dla dziecka może okazać się trudny - nie tylko chcemy, aby pociecha chętnie go nosiła, ale także, aby nie zniszczył się podczas codziennej zabawy. Marka Festina dobrze zna dziecięce zwyczaje, dlatego wystąpiła z propozycją wykonania swojego kultowego zegarka w wersji mini. Model stworzony z myślą o dzieciach jest dla nich przeznaczony w każdym najdrobniejszym szczególe - zaczynając od czytelnej tarczy z wyraźnymi indeksami w formie liczb arabskich po zabezpieczającą podczas zabawy wodoszczelność i kończąc na wykonaniu z hipoalergicznej stali szlachetnej, która nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka.

czytaj dalej

Zegarki Festina Junior

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Modele z serii zegarków Festina Junior są idealnym wyborem dla Twojego dziecka, które wkracza powoli w świat dorosłych - naucz je odczytywania godzin dzięki modelom Festina oraz postaw na wytrzymałość i świetny wygląd, sprawiając doskonały prezent na każdą okazję!

Który model zegarka Festina Junior wybrać?

Zegarki Festina Junior należą do grona eleganckich czasomierzy. W ofercie nie znajdziemy typowo dziecięcej kolorystyki - producenci postawili na srebro połączone z czarną lub białą tarczą z małym czerwonym akcentem w postaci wskazówki. Taki rodzaj wzornictwa i estetyki sprawia, że zegarki Festina Junior będą dla dziecka świetnym dodatkiem na wyjątkowe okazje, ale również sprawdzą się jako trafiony prezent, który uczy punktualności i odpowiedzialności.