Takie kraje jak Szwajcaria, Niemcy i Rosja często bardzo często kojarzą nam się z konstrukcją luksusowych i doskonale wykończonych dodatków. Lata tradycji w tworzeniu zegarków powoduje, że wielu z nas decyduje się na czasomierze z tych właśnie krajów. A co w tej kwestii mają do powiedzenia producenci z Azji? Poznaj prestiżowe zegarki Fiyta!

czytaj dalej

Zegarki Fiyta

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Fiyta to marka, która przez wiele lat podnosiła swoje zdolności zegarmistrzowskie, żeby tworzyć modele najwyższej klasy. Obecnie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych luksusowych marek, która konstruuje zegarki z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Czym zaskoczy cię Fiyta?

Ciekawa historia marki Fiyta

Marka Fiyta swoją działalność rozpoczęła w 1987 roku i rozpoczęła to z wysokiego C. Od samego początku jej działalności, śledzą jej poczynania najbardziej luksusowe europejskie marki zegarkowe. Już w roku 1990 Fiyta zachwyciła wszystkich tworząc zegarek, którego koperta została wykonana z wolframu, czyli ciemnoszarego metalu cechującego się ponadprzeciętną twardością oraz czystością. Zwieńczeniem dotychczasowych sukcesów marki było w 1993 roku wejście jej na giełdę. Na początku XXI wieku Fiyta zapraszana była na jedno z najbardziej znanych targów zegarmistrzowskich Baselworld Watch and Jewellery Show w Bazylei. Dzięki temu marka wyszła poza grupę azjatyckich klientów i stała się rozpoznawalna i ceniona na całym świecie. Obecnie marka cieszy się dużą popularnością klientów z całego świata. Miłośnicy zegarmistrzostwa cenią jej niebanalne podejście do designu, wykorzystanie najlepszych materiałów oraz unikatowe mechanizmy, które wprawiają w ruch te małe dzieła sztuki.

Za co zegarki Fiyta są tak cenione?

Zegarki Fiyta to modele z bardzo dużym potencjałem. Marka stała się popularna przez kreatywne podejście do tworzenia zegarków, wykorzystywanie mechanizmów od najlepszych konstruktorów w Chinach, wyselekcjonowanych materiałów, które mogą jej pozazdrościć inne marki oraz niebanalnemu marketingowi, dzięki któremu stała się Fiyta stała się popularna na całym świecie. Dlaczego jest to marka wyjątkowa? Odpowiedź jest prosta - nie produkuje ona kolejnych budżetowych zegarków, a tworzy urządzenia z duszą, na które pozwolić sobie mogą wymagający klienci. Jeśli zatem chcesz wejść do wąskiego grona posiadaczy zegarków luksusowych i oryginalnych, to sprawdź ofertę marki Fiyta - na pewno pozytywnie cię zaskoczy!

Zegarki Fiyta - przegląd najciekawszych kolekcji

Każdy z zegarków Fiyta to dopracowanie w każdym calu. Każda z serii posiada wyjątkowe elementy niekiedy nieobecne w projektach w żadnej innej marki. Na uwagę zasługuje linia Speacemaster, która swoim designem nawiązuje do cenionych zegarków, które wyniesiono w kosmos. Należy nadmienić, że marka Fiyta uzyskała wyłączność na wyposażanie w zegarki wszystkich udających się na misję taikonautów, czyli rosyjskiego odpowiednika kosmonautów i amerykańskiego astronautów. Modele te to prawdziwa gratka dla każdego fana kosmosu.

Dla miłośników elegancji i prestiżu polecamy kolekcję Millenium Light. Na jej budowę składają się elementy wykonane ze złota, srebra oraz platyny. Niektóre z modeli wyposażono również w indeksy w formie diamentów. Jeśli zatem jesteś miłośnikiem niebanalnych i klasycznych w swojej formie zegarków, które doskonale prezentować się będą do garnituru lub sukienki, zdecyduj się na zegarki Fiyta Millenium Light.

Sklep z zegarkami Fiyta w Warszawie

Fiyta to doskonale rozwijająca się chińska manufaktura, która tworzony swoje zegarki z miłością i oddaniem. W naszym sklepie Zegarownia.pl znajdziesz kolekcje damskich i męskich zegarków Fiyta. Zanurz się w świecie idealnych zegarków na każdą okazję!

Oficjalny sprzedawca Fiyta - Autoryzowany Sklep - Dystrybutor

Sklep Zegarownia jest autoryzowanym sprzedawcą marki Fiyta. Odwiedź nasz sklep stacjonarny lub internetowy, w którym wybierzesz zegarek dopasowany do swojego wyjątkowego stylu. Zegarki Fiyta znajdziesz u nas w najlepszych cenach na rynku.