Istnieją zegarki, koło których nikt nie przejdzie obojętnie. Właśnie tak można opisać modele Invicta Bolt. Niecodzienny design modeli z tej kolekcji czyni je wyjątkowym dodatkiem dla każdego, kto lubi wyróżniać się w tłumie. Precyzyjny mechanizm, masywna koperta oraz wytrzymały pasek to cechy zegarka dla prawdziwego twardziela.

czytaj dalej

Zegarki Invicta Bolt

(1)

Popularność
 1. Świąteczny Black Week ★
  -33%
  Zegarek damski Invicta Bolt Zegarek damski Invicta Bolt
  Darmowa dostawa 24h
  1 990,00 zł 1 329,00 zł

  Invicta Bolt 28962

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Invicta to marka, która ceni sobie wyzwania i dba o to, by klienci wciąż dostawali od niej coraz to nowsze modele zegarków. Łączenie stylów i przełamywanie barier to niezaprzeczalnie domena Invicty. Nowoczesna forma i tradycyjne wartości - to da się zgrabnie połączyć, co Invicta udowadnia każdego dnia! Invicta Bolt przykuwa wzrok i nie pozwala o sobie zapomnieć, a wszystko za sprawą designu połączonego z precyzyjnymi mechanizmami najwyższej jakości.

Zegarki Invicta Bolt - odważne i zaskakujące

Invicta to symbol jakości oraz funkcjonalności - zegarki tej marki oznaczają dodatek na lata, który spełni wszelkie, nawet najbardziej wysublimowane wymagania względem czasomierza. Invicta Bolt to coś zupełnie nowego i zaskakującego, co wciąż jednak pozostaje w duchu marki. Niesamowita forma i odważne rozwiązania względem wyglądu zegarka połączone zostały z niezawodnymi elementami wprawiającymi w ruch te urządzenia. Zegarki Invicta Bolt kojarzą się ze sterami okrętu, na bezelach kopert znajdują się elementy stylizowane na liny. Całość jest masywna, widoczna, krzycząca o uwagę i domagająca się respektu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie dzięki zastosowaniu różnych materiałów i rozwiązań. Modele Invicta Bolt stanowią niesamowitą odskocznię od nudnych prostych zegarków. Podkreśl swoją osobowość jednym z modeli Invicty!

Invicta Bolt - zegarki z marynistyczną duszą

Seria Invicta Bolt zachęca cię do eksperymentowania ze swoim wyglądem, dodatkami, do podjęcia odważnych decyzji. Zegarki te są kolorowe jak rajskie ptaki, a przy tym zachowują prawdziwy męski charakter. Duże mocne koperty przypadną do gustu panom, którzy chcą mieć dodatek podkreślający ich atrybuty. Dla pań również znajdzie się kilka modeli z tej kolekcji - podkreślą one silną kobiecą osobowość, dodając przy tym uroku i wdzięku noszącej go pani. Zakochaj się w zegarkach Invicta Bolt i odmień swoje życie!