Ponadczasowa elegancja to cecha, która najlepiej opisuje zegarki z serii Invicta Vintage. Klasyczne połączenie kolorystyczne, minimalistycznie zaprojektowane tarcze to doskonałe zetknięcie się tego, co nowoczesne oraz dawne. Seria Invicta Vintage to świetnie połączenie przeszłości z przyszłością, na którą możesz pozwolić sobie już dzisiaj.

czytaj dalej

Zegarki Invicta Vintage

(2)

Popularność
 1. Świąteczny Black Week ★
  -48%
  Zegarek męski Invicta Vintage Automatic Zegarek męski Invicta Vintage Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  1 999,00 zł 1 039,00 zł

  Invicta Vintage Automatic 29772

  Darmowa dostawa 24h
 2. Świąteczny Black Week ★
  -25%
  Zegarek męski Invicta Vintage Zegarek męski Invicta Vintage
  Darmowa dostawa 24h
  1 419,00 zł 1 059,00 zł

  Invicta Vintage 33515

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Kiedy słyszymy słowo "Invicta", od razu widzimy przed oczami mocne sportowe zegarki o niezłomnym charakterze, tak bardzo uwielbiane przez nurków i osoby związane z aktywnościami wszelkiego rodzaju. Invicta to jednak nie tylko toporne modele, których nic nie zabije - marka ma też swoją sentymentalną i piękną stronę, którą pokazuje w wyjątkowych seriach skierowanych do wielbicieli klasyki. Jeśli więc szukasz modelu Invicta, który zaspokoi twoje zapotrzebowanie na elegancję, świetnie trafiłeś!

Invicta Vintage - powrót do przeszłości

Invicta to znane sportowcom mocne zegarki stworzone do sportów wszelkiej maści. Wielu jednak nie spodziewa się, że Invicta przede wszystkim ma szacunek do korzeni i hołduje tradycjom. Z tej miłości do tradycji i połączenia z przeszłością powstała niezwykła, ponadczasowa kolekcja Invicta Vintage. To zegarki, które przyciągają uwagę swoim wyglądem - nie dlatego, że są pstrokate lub mają dziwne kształty. Wręcz przeciwnie - łączą w sobie stylowość i wysmakowanie. Połączone czystą formą w tradycyjnym wykonaniu stanowią świetny dodatek na co dzień oraz na ważne wyjścia. Producent oferuje w tej serii tak różnorodne modele, jak różnorodni są sami ludzie - znajdziesz tutaj gładkie tarcze zdobione stylem degradé, proste, stonowane cyferblaty w tradycyjnych kolorach, tarcze skeleton oraz cyferblaty zdobione ponadczasowym szlifem słonecznym. Znajdą tutaj swój zegarek męski panowie kochający paski skórzane, jak i ci, którzy wolą chłodny dotyk stali szlachetnej w postaci bransolety w klasycznym wydaniu. Każdy z tych dodatków uzupełni twój garnitur, koszulę lub marynarkę w smart casualowym wydaniu. Już wiesz, do czego założysz swój zegarek Invicta Vintage?

Invicta Vintage - sentyment do korzeni

Korzenie są najważniejsze. Bez tradycji nie ma niczego - to na niej budowane są wszystkie wartości, jakie znamy. Czerpiemy inspirację z poprzednich epok i na niej budujemy przyszłość - to główne założenie marki Invicta. Vintage to seria, która będzie doskonałym kompanem w najważniejszych chwilach twojego życia - na chrzcinach, urodzinach, konsolacjach, spotkaniach rodzinnych i biznesowych. A jeśli zdecydujesz się podarować go bliskiej osobie, sprawisz jej radość i prezent, który pozostanie z nią na lata. Wybór nie jest trudny - znajdź swój zegarek Invicta Vintage już dziś!

Zegarki Invicta Vintage dostępne w Zegarownia!

W naszym sklepie dokładamy wszelkich starań, byś dostał dokładnie to, czego potrzebujesz. Mamy ofertę jakby skrojoną na miarę wymagań naszych klientów. Mamy zegarki sportowe, eleganckie, młodzieżowe i takie, które łączą te cechy w jednej szerokiej ofercie. Invicta to właśnie jedna z takich marek. Oprócz zegarków sportowych znajdziesz w niej taką serię jak Invicta Vintage, która pozwoli ci poczuć się elegancko i stosownie.