Kerbholz to marka, którą możemy się cieszyć od niedawna. Marka powstała w 2011 roku. Od razu pokochali ją jednak klienci na całym świecie przez produkowanie zegarków w zgodzie z naturą. Te małe dzieła sztuki charakteryzuje przede wszystkim drewniany design, do którego dodano mechanizmy japońskie lub niemieckie najwyższej jakości. Marka Kerbholz to nie tylko zegarki, ale również aktywne dbanie o środowisko. Firma przyczynia się do zalesiania wielu terenów, dzięki czemu czyni ją najbardziej ekologiczną marką obecnych czasów.

czytaj dalej

Zegarki Kerbholz

(1)

Popularność
  1. -30%
Popularność

Po raz kolejny witamy na rynku zegarmistrzowskim niemiecką markę, która od początku udowadnia, że niemiecka precyzja połączona ze szwajcarskim lub japońskim mechanizmem jest niezawodna i warta uwagi. Innowacyjne zastosowanie drewna dodatkowo zwiększa niepowtarzalność i oryginalność proponowanych modeli.

Historia i idea marki Kerbholz

Kerbholz jest niemiecką marką, która istnieje na rynku od stosunkowo niedługiego czasu. Wszystko zaczęło się od wyprawy po Środkowej Ameryce, którą odbyli dwaj przyjaciele — Matthias i Moritz — przyszli założyciele firmy. To właśnie na obcym kontynencie odkryli swoją miłość do drewna, która w 2011 roku zaowocowała założeniem firmy, którą od tamtego czasu prowadzą wraz z czterema przyjaciółmi. Warto wspomnieć o tym, że firma wykorzystuje tylko drewno z certyfikowanych leśnictw, którego wycinka nie zaburza równowagi ekologicznej terenu. Angażują się również w ochronę środowiska, przyczyniając się do ponownego zalesiania terenów. Postawa godna naśladowania!

Zegarki Kerbholz - klasa i elegancja dla Pań

Zegarki damskie, podobnie jak męskie, są uniwersalne i przypadną do gustu reprezentantom obu płci. Wyróżniają się jednak mniejszymi wymiarami, przez co bardziej subtelnie prezentowały się będą na drobnym, kobiecym nadgarstku. Drewniane bransolety, skórzane paski oraz interesujące tarcze z motywami w różnych odcieniach drewna lub tymi przypominającymi marmur są nie tylko doskonałej jakości, lecz również niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Z pewnością będą wspaniałym dopełnieniem każdej mniej lub bardziej formalnej stylizacji, pełniąc przy tym funkcję precyzyjnego czasomierza.

Zegarki Kerbholz podkreślą styl każdego mężczyzny

Zegarki Kerbholz, które zostały umieszczone w kategorii męskiej, również charakteryzują się ciekawymi tarczami oraz paskami, które — choć często wykonane z drewna — są bardzo wygodne, nie uczulają oraz nie powodują obtarć. Są nieco większych wymiarów niż te w kategorii damskiej, lecz z pewnością przypadną do gustu również Paniom, które lubią nieco większe dodatki. Zegarki posiadają także analogowe datowniki oraz małe tarcze sekundnika, które ułatwiają dokonywanie codziennych pomiarów.

Nasz sklep internetowy z zegarkami Kerbholz — Zegarownia.pl jest autoryzowanym punktem sprzedaży. Wszystkie modele niemieckiej marki oferowane w naszym sklepie posiadają dwuletnią gwarancję dystrybutora na terenie całej Polski. Zegarki zapakowane są w minimalistyczne, eleganckie pudełka.

Oficjalny Sprzedawca Kerbholz – Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarki Kerbholz, jakie znaleźć można w naszym sklepie, pochodzą z autoryzowanej dystrybucji, co gwarantuje ich oryginalność. Zachęcamy do wybrania ich – czy to poprzez nasz sklep stacjonarny, czy drogą internetową.

Sklep z zegarkami Kerbholz w Warszawie

Kerbholz to firma, która jest ukłonem dla ekologii. Jeśli zatem zależy Ci na ochronie środowiska i na zegarku, który będzie jedyny w swoim rodzaju, to produkty marki Kerbholz są właśnie dla Ciebie! Jeszcze dziś odwiedź nasz sklep i wybierz model specjalny dla Ciebie. Zegarki Kerbholz – w Warszawie znajdziesz w najlepszych cenach!