Od najdawniejszych czasów złoto słynęło jako świetny sposób podkreślenia swojego statusu i zaznaczenia własnej zamożności. Dzisiaj stanowi doskonały materiał do stworzenia koperty luksusowego zegarka, który pokaże, jak wielkim jesteś miłośnikiem czasomierzy i jak doceniasz ich niezwykłe wykonanie. Jest to także fantastyczna okazja, by zdecydować się nie tylko na zegarek piękny, ale też wykonany z należytą starannością i precyzją mechanizmu – tylko takie bowiem pokrywa się złotem, aby nie poprzestawać na wyglądzie zewnętrznym.

czytaj dalej

Złote Zegarki Męskie

(4)

Popularność
 1. -21%
  Zegarek męski Invicta S1 Rally Chronograph Zegarek męski Invicta S1 Rally Chronograph
  Darmowa dostawa 24H
  1 144,00 zł 899,00 zł

  Invicta S1 Rally Chronograph 16011

  Darmowa dostawa 24H
 2. -33%
  Zegarek męski Zinvo Blade Zegarek męski Zinvo Blade
  Darmowa dostawa 24H
  1 350,00 zł 904,00 zł

  Zinvo Blade BLADE 12K

  Darmowa dostawa 24H
 3. -30%
Popularność

W sklepie Zegarownia posiadamy zegarki z kopertami wyposażonymi w 14-karatowe złoto, od 15 do 20 gramów – są to czasomierze marki Atlantic, jednego z wiodących szwajcarskich producentów  zegarków. Gwarantuje to nie tylko świetnie zaprojektowany czasomierz ale także jego precyzyjny mechanizm – a z budowy najlepszych słyną szwajcarskie zakłady produkcyjne.

Wybierz złoty zegarek męski by olśnić każdego

Złote zegarki doskonale pasują do eleganckiego stroju, jak np. garnituru czy choćby koszuli. Świetnie sprawią się jako dodatek do biura czy na ważną uroczystość, jak ślub i wesele. Świetnie też wkomponują się w oficjalny strój, dzięki czemu okażą się doskonałym dopełnieniem ubioru na spotkaniu biznesowym. Złoty zegarek pokaże każdemu, że potrafisz zadbać o drogie przedmioty, co przekłada się na Twoją dbałość także w innych aspektach życia.

Czy warto wybrać męski złoty zegarek?

Zdecydowanie tak – nie tylko podkreśli on Twój styl i elegancję, ale również będzie doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Czy można wyobrazić sobie lepszy pomysł na prezent, niż luksusowy zegarek w dodatku posiadający złotą kopertę? Będzie to idealny podarunek na okrągłe rocznice, np. urodziny czy rocznica ślubu.