Każdy sportowiec doskonale wie, jak ważne jest mierzenie tętna w czasie treningu. Dlatego doskonałym wyborem, nawet dla początkujących, będzie wybór zegarka z możliwością jego pomiaru. Dzięki temu każdy będzie miał na wyciągnięcie ręki możliwość sprawdzenia, jak podczas treningu wygląda praca jego serca i jak dzięki temu ćwiczyć efektywniej i z większym pożytkiem dla zdrowia.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Z Pomiarem Tętna (Pas Hr)

(2)

Popularność
 1. -13%
  Smartwatch Huawei GT 3 Pro Elite Titanium Smartwatch Huawei GT 3 Pro Elite Titanium
  Darmowa dostawa 24h
  2 199,00 zł 1 915,00 zł

  Huawei GT 3 Pro Elite Titanium 55028834

  Darmowa dostawa 24h
 2. -8%
  Zegarek sportowy Polar Vantage V3 + H10 Night Black SET Zegarek sportowy Polar Vantage V3 + H10 Night Black SET
  Darmowa dostawado 7 dni
  2 999,00 zł 2 749,00 zł

  Polar Vantage V3 + H10 Night Black SET 725882064444

  Darmowa dostawado 7 dni
Popularność

W sklepie Zegarownia posiadamy zegarki różnych marek posiadające wbudowany moduł HR, między innymi za pomocą paska. Ten, zakładany na klatkę piersiową, mierzy rytm bicia serca i przesyła informacje bezpośrednio do zegarka za pomocą technologii bluetooth.

Pas HR Suunto Ambit 3 – przykład doskonałości marki

W naszej ofercie posiadamy zegarki z serii Suunto Ambit 3, posiadające dołączony do zestawu pas HR. Stanowią one przykład jednych z najlepszych na rynku smartwatchy mierzących tempo, co potwierdziło całe grono sportowców – zarówno zawodowych jak i początkujących. Dzięki szeregowi licznych funkcji, przystosowaniu do pracy w różnych dyscyplinach sportowych a także nastawieniu na prostą i intuicyjną obsługę, zegarki Suunto stały się jednymi z najchętniej wybieranych zegarków sportowych.

Pas HR Garmin czy pas HR TomTom? Wybierz sam!

W sklepie Zegarownia stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych produktów, dlatego nie mogło w naszej ofercie zabraknąć najlepiej wykonanych zegarków z funkcją podłączenia pasa HR. Jedynie najlepsi producenci znajdują się wśród naszych propozycji, sprawdzeni i godni zaufania, zaś ich produkty niezmiennie objęte zostały gwarancją. Staranna selekcja i kontrola oferowanych przez nas zegarków zapewnia doskonałe funkcjonowanie oraz najwyższą jakość użytkowania przez długi czas.