Zegarki Michael Kors Access to propozycja dla każdej kobiety, która przywiązana jest do biżuteryjnego stylu, ale chce jednocześnie dostępu do zaawansowanych technologii. Dzięki wysokiemu zróżnicowaniu funkcji oraz szerokiej gamie wariantów stylistycznych, smartwatche Michael Kors Access są najlepszym wyborem dla każdego, kto poszukuje połączenia designerskiego stylu z zaawansowaną technologią.

czytaj dalej

Zegarki Michael Kors Access

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zaawansowane technicznie zegarki stają się coraz bardziej popularne – nic dziwnego więc, że powstała już czwarta ich generacja. Marka Michael Kors Access świetnie łączy rozbudowane funkcje, takie jak płatność zegarkiem dzięki aplikacji Google Pay czy unowocześniony moduł bluetooth, pozwalający na szybsze i bardziej energooszczędne łączenie się z telefonem.

Michael Kors, na rynku zegarków znany dotychczas jako projektant stylowych i modnych czasomierzy, postanowił stworzyć zupełnie nową kolekcję – urządzeń smart typu fashion. Co więcej, Michael Kors, produkujący dotychczas zegarki przeznaczone tylko dla Pań, postanowił zaskoczyć swoich odbiorców również męskimi egzemplarzami.

Smartwatche MK Access dla kobiet i mężczyzn

Smartwatche amerykańskiej firmy to przede wszystkim dwie kolekcje – damski MK Access Bradshaw oraz dedykowany dla mężczyzn MK Access Dylan. Oba typy zegarków działają w oparciu o oprogramowanie Wear OS, bez problemu łączące się poprzez Bluetooth z telefonami wyposażonymi w systemy Android oraz iOS. Dzięki temu czasomierz poinformuje o przychodzących wiadomościach i powiadomieniach płynących z portali społecznościowych, pozwala na zdalne zarządzanie biblioteką muzyczną, a także umożliwia pełną kontrolę nad funkcjami smartwatcha z poziomu telefonu. Bogaty wachlarz motywów daje sposobność zindywidualizowania wyglądu wyświetlacza zegarka, natomiast dzięki wbudowanemu akcelerometrowi czasomierze Bradshaw i Dylan mogą służyć jako fitness trackery. Zegarki męskie różni od damskich jedynie materiał wykonania koperty oraz paska; o ile w przypadku modeli stworzonych dla Pań jest to hipoalergiczna stal szlachetna, często zdobiona kryształkami, o tyle Panowie mają do dyspozycji czasomierze zrobione z wygodnego oraz bardziej „sportowego” tworzywa sztucznego.

Nowatorskie funkcje w zegarkach smartwatch Michael Kors Access Gen 4

Jednak wszystkie smartwatche czwartej generacji wyróżniają niezwykle przydatne funkcje. Zasadniczą jest wprowadzenie nowego systemu Wear OS, który pozwala na wykorzystywanie komend głosowych do sterowania smartwatchem, co pozwoli na dużo prostsze operowanie jego funkcjami np. przełączanie piosenek podczas utworu. Tak, smartwatche MK Access Gen 4 także to potrafią! Ponadto umożliwiają płatność zegarkiem, co w połączeniu z aplikacją Google Pay jest niezwykle szybkim i prostym sposobem na płatności zbliżeniowe. Co więcej, zegarki Michael Kors Access z czwartej generacji wbudowane mają także czujnik akcji serca, pozwalający na dokładne monitorowanie pulsu i obserwowanie postępów w poprawie stanu kondycji. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS, zlokalizowanie się będzie jeszcze łatwiejsze.

Wszystkie urządzenia MK Access, dostępne w sklepie Zegarownia.pl posiadają certyfikat oryginalności oraz dedykowane pudełko. Są również objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Sklep z zegarkami Michael Kors Access w Warszawie

Najlepszy wybór dla każdego, kto poszukuje technologii w modnym stylu? Tylko Michael Kors Access! Sklep w Warszawie Zegarownia zapewni Ci szeroki wybór zróżnicowanych modeli tej marki. Zobacz i wybierz zegarek, który najbardziej Ci odpowiada!

Oficjalny Sprzedawca Michael Kors Access - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Sklep Zegarownia oferuje najwyższej jakości zegarki dostarczane z oficjalnej dystrybucji marki Michael Kors Access w Polsce. Modele są dostępne w sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Dla zakupów online zapewniamy szybką wysyłkę.