Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI MISFIT

ZEGARKI MISFIT

Misfit to amerykańska marka specjalizująca się w urządzeniach werables, czyli technologii ubieralnej. Istnieje od 2011 roku. Jej sukcesy zaczęły się jednie w roku 2015. Wtedy to nastąpiła bardzo ciekawa operacja przeprowadzona przez Grupę Fossil, która kupiła firmę wraz z jej rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki tej fuzji powstała kolekcja łącząca w sobie funkcjonalność trackera fitness oraz elegancki, stylowy design. Sprawia to, że produkty Misfit mogą być noszone nie tylko podczas treningu, ale także na co dzień. Założeniem Misfit było bowiem stworzenie wydajnego urządzenia towarzyszącego użytkownikowi przez cały czas. Wówczas monitoring aktywności i odpoczynku może być bardziej miarodajny. Filozofia marki opiera się na trzech filarach – moda, inteligencja i zdrowie.

 

       Każdy projekt powstaje na podstawie panujących trendów. Nowoczesna kolorystyka, unikalne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że trackery pasują do każdej stylizacji. Największą ich zaletą są nieskończone możliwości co do ich umiejscowienia – na nadgarstku, kostce czy łańcuszku na szyi. Znany nam ze smartwatchy wyświetlacz został tutaj wyparty przez powierzchnię dotykową. Dzięki temu zabiegowi urządzenie zyskuje niebanalny wygląd, który idealnie dopasuje się do każdej garderoby, a co za tym idzie może towarzyszyć nam przez cały dzień. Modele z serii Ray występują w odcieniach różowego złota i czerni. Ich wygląd można modyfikować poprzez dodawanie do nich akcesoriów Paracord i naszyjników Arkan. Posiadają wymienne, skórzane opaski, dzięki czemu możemy je łatwo dopasować do swoich preferencji. Seria Shine 2 przystosowana jest do zawieszania na naszyjnikach i wymiennych opaskach.

 

     Najnowsze technologie, w które wyposażone są trackery Misfit sprawiają, że są one w stanie mierzyć wiele parametrów naraz i wyświetlać je w przejrzysty sposób. Dostęp do najważniejszych opcji jest bardzo prosty dzięki zastosowaniu ' inteligentnego przycisku'. Modele wyposażone są w szereg różnych funkcji takich jak pomiar dystansu, spalanych kalorii czy powiadomienia z połączonego z nimi telefonu. Oprócz tego posiadają specjalny system motywujący do podjęcia aktywności fizycznej poprzez wibracje, ustalanie celów treningowych oraz przekazywanie komunikatów o osiągnięciach. Urządzenia monitorują również długość i jakość naszego snu, co pozwala na udoskonalanie trybu naszego życia tak, aby wzmacniać swoją kondycję i odporność. Wszystko to możliwe jest dzięki specjalnej aplikacji Misfit i baterii o długiej żywotności, działającej aż do 6 miesięcy.

Trackery MISFIT z wysyłką w 24h ✔ DARMOWY zwrot i przesyłka kurierem ★ Autoryzowany dystrybutor ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Szerokość koperty [mm]
 - 
włącz filtr
 • Opaska Misfit Ray S501BM0BZ MISFIT Ray
  Normalna cena: 295,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Opaska Misfit Ray S500BM0RZ MISFIT Ray
  Normalna cena: 295,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Unisex Misfit Shine 2 MIS2000 MISFIT Shine 2
  Normalna cena: 295,00 zł
  Na zamówienie
 • Zegarek Unisex Misfit Shine 2 MIS2001 MISFIT Shine 2
  Normalna cena: 295,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Unisex Misfit Ray MIS4302 MISFIT Ray
  Normalna cena: 435,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Misfit Phase Hybrid MIS5010 MISFIT Phase
  Normalna cena: 835,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Misfit Phase Hybrid MIS5011 MISFIT Phase
  Normalna cena: 835,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Misfit Phase Hybrid MIS5012 MISFIT Phase
  Normalna cena: 835,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • Zegarek Misfit Phase Hybrid MIS5013 MISFIT Phase
  Normalna cena: 925,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h

9 produkt(ów)

na stronę