Wysokiej klasy zegarki Montjuïc o sportowym, motoryzacyjnym charakterze sprawiają, że zachwycają się nimi wszyscy miłośnicy szybkich czterech kółek. Odkryj różnorodność modeli, by wybrać taki, który idealnie pasuje do Twojego gustu i osobowości. Zegarki Montjuic to nie tylko sposób na wyrażenie siebie, ale również spełnienie modowych oczekiwań. Przekonaj się, jak wiele ciekawych wzorów oferuje Montjuïc w świecie męskich zegarków na rękę!
czytaj dalej

Zegarki Montjuic ®

(23)

Popularność
 1. PASEK GRATIS
 2. PASEK GRATIS
 3. PASEK GRATIS
 4. PASEK GRATIS
 5. PASEK GRATIS
 6. PASEK GRATIS
 7. PASEK GRATIS
 8. PASEK GRATIS
 9. PASEK GRATIS
 10. PASEK GRATIS
 11. PASEK GRATIS
 12. PASEK GRATIS
 13. PASEK GRATIS
 14. PASEK GRATIS
Popularność

Montjuic to marka z Hiszpanii, która oferuje zegarki sportowe. Jak widać na pierwszy rzut oka, firma tworzy swoje projekty, inspirując się przede wszystkim sportami motorowymi. Tego typu produkty przypadną do gustu miłośnikom nie tylko kolorystyki, ale także wykonania rodem z torów wyścigowych! Twórcami tej prestiżowej i niezwykle wyjątkowej manufaktury są Rosendo Rabat, Tendu Rabat oraz Eduardo Mendeza. Każdy z nich marzył o stworzeniu własnego brandu zegarków i w rezultacie, wspólnymi siłami udało im się to osiągnąć. Projekty silnie inspirowane motosportem przykuwają uwagę i zaskakują każdym detalem.

Zegarki Montjuic - historia powstania marki

Działający od około 20 lat w branży zegarmistrzowskiej ojciec z synem, znani jako Rosendo i Tendu Rabat zyskali niezwykłą popularność w Hiszpanii. To właśnie oni są dystrybutorami marek znanych na całym świecie, takich jak U-BOAT, Vostock Europe i wielu innych. Nazwisko to już od dłuższego czasu zaczęło być kojarzone z zegarkami najwyższej klasy i niezaprzeczalnej precyzji. Panowie snuli plany o założeniu własnego brandu zegarkowego, jednak czegoś im brakowało. Tym brakującym elementem, który pchnął projekt do przodu, był Eduardo Mendeza. Ten wyjątkowy człowiek przez 30 lat tworzył różnego typu pojazdy wyścigowe i okazał się idealnym kompanem do założenia firmy. Wspólnymi siłami współpracownicy ustalili swoje priorytety, cel i wybrali nazwę. Nawiązując do specyfiki firmy, wspólnicy jednogłośnie zdecydowali się na Montjuic — nazwa ta odnosi się do legendarnego toru wyścigowego w Barcelonie.

Kolekcje zegarków Montjuic

W ofercie marki znajdziemy kilka linii zegarków: Speed Mecaquartz, Speed GMT i Speed Chronograph. Wszystkie te serie oprócz przedrostka „Speed” łączy charakterystyczna budowa koperty, która swoim wyglądem przypomina tłok samochodowy. Wykonano ją z satynowanej stali szlachetnej. Paski stworzone z wygodnego dla nadgarstka silikonu lub gumy dla jeszcze większego komfortu noszenia połączono z kopertą pod odpowiednim kątem. Na deklach znajduje się grawer, przedstawiający trasę toru Montjuic, natomiast koronka nawiązuje do przekładni znajdującej się na skrzyni biegów. Modele uzupełniono o szkło szafirowe z antyrefleksem po obu stronach, dzięki czemu można podziwiać każdy najmniejszy detal ukryty na tarczy. W ciemnych pomieszczeniach sprawdzi się powłoka luminescencyjna Super-LumiNova, którą umieszczono na wskazówkach.

Wyposażenie sportowych zegarków Montjuic

Kolekcja Speed GMT wyposażona jest w popularny, szwajcarski mechanizm Ronda. Wielu z Was z pewnością jest on znany ze swojej precyzji. Seria Mecaquartz pracuje w oparciu o mechanizm japońskiego pochodzenia. Ten typ mechanizmu zapewnia dokładność chodu, wynoszącą około +/- 15 sekund na miesiąc. Ostatnią linią jest Chronograph, która oferuje zegarki z mechanizmem Myiota MJ2.0701.S o dokładności takiej samej jak w poprzedniej serii. Wyróżnia się ona przede wszystkim błyskawiczną reakcją na przyciski: chronografu czy startu.

Sklep z zegarkami Montjuic w Warszawie

Materiały najwyższej jakości, niezwykła precyzja i przede wszystkim motosportowy design to cechy zegarków od marki Montjuic. Manufaktura zapewnia o trwałości wykonania, co także widać na pierwszy rzut oka. Odwiedź nasz sklep internetowy lub sklep z zegarkami Montjuic w Warszawie i zakup jeden ze swoich wymarzonych modeli!