Szwajcarska produkcja zegarków zawsze zachwycała nawet najbardziej wymagających fanów tej sztuki. Marka Movado to przykład doskonałości projektu i wykonania mechanizmów zegarków, a także pięknego designu. Zegarki tej firmy to przede wszystkim gratka dla fanów zegarków, które będą biżuterią dla ich właścicieli. Są one ponadczasowe, eleganckie i szykowne. Popularność modeli tej marki potwierdza jej niezmienną jakość trwającą od ponad 100 lat.

czytaj dalej

Zegarki Movado

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Marki zegarków ze szwajcarskimi korzeniami nieustannie zachwycają nowatorskimi projektami i wykonywaniem coraz bardziej estetycznych modeli zegarków. Co rzuca się w oczy w marce Movado? Po pierwsze, przede wszystkim niekwestionowane zamiłowanie do biżuterii i minimalizmu. Po drugie, nowoczesny design w klasycznej oprawie. Po trzecie, wysoka jakość, której firma nie zmieniła od lat.

Początki wielkiej sławy zegarków Movado

Zegarki Movado zaistiały w 1881 roku w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii. Początkowo była to niewielka manufaktura, która potem wyewoluowała w ogromne przedsiębiorstwo, należące do koncerny Movado Group, łączącego kilka dużych marek zegarków. Markę stworzył Léopold Achille Isidore Ditesheim jako LAI Ditescheim & Freres SA, a w 1905 roku przemianował na Movado, co oznacza w esperanto „wiecznie w ruchu”. Nazwa nie mogła być bardziej trafna – zegarki Movado należą do jednych z najbardziej zaawansowanych zegarków pod kątem precyzji wyświetlania czasu. Po kwarcowej rewolucji szwajcarskie marki znajdowały się na skraju upadłości lub zostały wchłaniane przez inne, większe manufaktury, które do swojej oferty dodały modele z mechanizmem kwarcowym. Tymczasem Movado stało się odrębnym przedsiębiorstwem, a zegarki Movado – flagowym produktem większego konsorcjum, którego podstawą była właśnie ta szwajcarska marka. Stworzył je Gedalio Grinberg – kubański zegarmistrz, który w latach 60 uciekł do USA przed komunistycznym reżimem Fidela Castro. Zdecydował on, że chociaż firma swoją siedzibę będzie miała w Stanach Zjednoczonych, same zegarki produkowane powinny być w Szwajcarii.

Czym wyróżniają się zegarki Movado?

Wszystkie modele zegarków Movado to subtelne połączenia minimalistycznego designu z biżuteryjnym połyskiem i jedyną w swoim rodzaju kompozycją ciemnej tarczy oraz srebrnego lub złotego koloru koperty. Położenie nacisku na stal i kontrastujące ze sobą barwy stało się znakiem rozpoznawczym zegarków Movado – kontrast kolorów, nowoczesności z tradycją i wysokiej jakości z niską ceną to to, czym charakteryzują się te zegarki. Zamów już teraz jeden z zegarków Movado i nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie – wybierz już dziś i sprawdź na własne oczy ich wysoką jakość i ekskluzywny wygląd!

Oficjalny Sprzedawca Movado - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Kupując zegarek Movado w naszym sklepie, otrzymujesz produkt pochodzący z legalnej, autoryzowanej dystrybucji. Jest to gwarancja oryginalności i wysokiej klasy każdego produktu.

Sklep z zegarkami Movado w Warszawie

Movado to niepodważalny styl i jakość produktów. Nie czekaj, aż ktoś Cię ubiegnie i wybierz swój wymarzony model tej marki. Jeszcze dziś odwiedź nasz sklep lub stronę internetową Zegarownia.pl i sprawdź zegarki Movado. W Warszawie znajdziesz zegarki tej marki w najlepszych cenach.