Jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowego wśród zegarków, marka Nixon będzie najlepszym wyborem. Wszystkie damskie zegarki Nixon wyróżniają się niezwykłym designem i wysoką jakością wykonania - sprawdź sama!

czytaj dalej

Zegarki Damskie Nixon

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Klasyczny zegarek odlany ze stali szlachetnej w kolorze złota, czy oryginalny fioletowy model z tworzywa sztucznego? Damskie zegarki Nixon to różnorodność, ale i dbałość o każdy detal. Kobiety doceniły markę Nixon za indywidualizm oraz wprowadzenie świeżości na rynek zegarków. Bogata oferta Nixon to też zegarki typu vintage z serii Re-Run, swoją stylistyką przypominające nieco kultowe zegarki Casio. Elektroniczny wyświetlacz pozwala na sprawdzenie daty, ustawienie alarmu i stopera. Kobiety szukające tradycyjnego rozwiązania z małym charakternym elementem, odnajdą go w modelu Small Kensington złożonego z czerwonej tarczy i srebrnej bransolety.

Zegarek damski Nixon - towarzysz na lata

Dbając o każdy szczegół, Nixon nie zapomina o tym, by każdy model sygnowany marką służył na lata. Do produkcji kopert i bransolet wykorzystywana jest wysokiej jakości antyalergiczna stal szlachetna, która nie matowieje, gwarantując zachowanie wyjątkowej barwy zegarka nawet przez kilkuletnie użytkowanie. Do przykrycia unikalnych tarcz, producenci wykorzystują szkło mineralne, zapewniające skuteczną ochronę przed wszelkimi zarysowaniami. To, co wyróżnia markę Nixon, to wysokiej klasy wodoszczelność zastosowana w prawie każdym dostępnym modelu zegarka.